
Karl Robinson
გაერთიანებული სამეფო46 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 21 მატჩი
ცნობილია სახელით: K. Robinson
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 21 მატჩი · 6–8–7
- მატჩი212 კლუბი
- record6–8–7მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.2429% მოგება
- გოლები27–351.29 საკუთარი · 1.67 გაშვებული
Karl Robinson: ბაზაში 21 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში5 სექ. 2020 და 14 თებ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 6 მოგება, 8 ფრე და მარცხი:7 — სულ 29% —1.24 ქულა მატჩზე, გატანილი:27, გაშვებული: 35.
საუკეთესო პერიოდია ოქსფორდ იუნ.: 1.00ქულა მატჩზე, 12 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 4 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 2, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —6, სულ 20 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 5 დეკ. 2025 · 4–0 v ლეიტონ ორიენტი
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 11 იან. 2025 · 0–8 at მანჩესტერ სიტი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
17 სულ 21 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 13 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
სოლფორდი5 იან. 2024 – 17 ივნ. 2026 9 მატჩი · 4–2–3 · 1.56 ქულა მატჩზე · 12–16 გოლები (44% მოგებული)
LDDWWLსაუკეთესო 4–0 v ლეიტონ ორიენტიყველაზე დაბალი 0–8 at მანჩესტერ სიტიმწვრთნელობისას 13 აგვ. 2024 – 14 თებ. 2026ოქსფორდ იუნ.22 მარ. 2018 – 12 მარ. 2023 12 მატჩი · 2–6–4 · 1.00 ქულა მატჩზე · 15–19 გოლები (17% მოგებული)
ფორმა ბოლო 21 სულ 21 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 21 მატჩი: 1.24 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 4 | 2–1–1 | 1.75 | 8–5 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 4–9 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 6–5 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 3–3 |
| FA Cup 20/21 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 0–0 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 2–4 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 1–3 |
| EFL Cup 20/21 | EFL თასი | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 2–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
სოლფორდი
5 იან. 2024 – 17 ივნ. 20269 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 2
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ოქსფორდ იუნ.
22 მარ. 2018 – 12 მარ. 202312 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 1
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 17 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.4+0.510.8(14მ, შედარება: 2,420მ)
- აუტები24.1+1.822.2(14მ, შედარება: 2,420მ)
- დარტყმები10.8−1.111.9(15მ, შედარება: 2,862მ)
- კარში დარტყმები3.7−0.64.3(15მ, შედარება: 2,862მ)
- ართმევები17.2+1.316.0(13მ, შედარება: 2,210მ)
- მოგერიებები2.6−0.42.9(14მ, შედარება: 2,412მ)
- ჩაჭრები8.9−0.39.2(13მ, შედარება: 2,210მ)
- თამაშგარეები2.0+0.11.9(14მ, შედარება: 2,338მ)
- კუთხურები5.0+0.24.8(17მ, შედარება: 3,402მ)
- ბარათები1.9+0.31.6(17მ, შედარება: 3,186მ)
- დრიბლინგები7.0−0.27.2(13მ, შედარება: 2,210მ)
- კარიდან დარტყმები8.9+1.07.9(14მ, შედარება: 2,420მ)
ტაქტიკური სქემები 18 მატჩი შემადგენლობით
- 4-3-36
- 4-2-3-15
- 3-1-4-23
- 3-5-23
- 3-4-31
ძირითადი მოთამაშეები 13 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Luke Garbutt516′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 7.36
- Matthew Young450′6 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.57
- Elliott Moore450′5 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.71
- Cameron Brannagan426′6 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Marcus McGuane348′6 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.56
- Sam Long328′5 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.74
- Alex Gorrin328′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Josh Austerfield320′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.58
- Billy Bodin310′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.70
- Kelly N'Mai296′5 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.53
- Ben Woodburn296′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 7.00
- Simon Eastwood270′7 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 8.07