Julien Stéphan

საფრანგეთი46 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 115 მატჩი

ცნობილია სახელით: J. Stéphan

მიმდინარე კლუბი

ქპრ

ისტორია 115 მატჩი · 39–36–40

  • მატჩი1152 კლუბი
  • record39–36–40მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.3334% მოგება
  • გოლები161–1621.40 საკუთარი · 1.41 გაშვებული

Julien Stéphan: ბაზაში 115 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში8 აგვ. 2021 და 14 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 39 მოგება, 36 ფრე და მარცხი:40 — სულ 34% —1.33 ქულა მატჩზე, გატანილი:161, გაშვებული: 162.

საუკეთესო პერიოდია სტრასბურგი: 1.36ქულა მატჩზე, 56 მატჩში, მეტოქე: 1.30, ადგილი: ქპრ.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 11 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 1 win.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-4-2 —29, სულ 113 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
8 აგვ. 2021 · 0–2 v ანჟერი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
21 მარ. 2026 · 6–1 v პორტსმუთი
ყველაზე დიდი მარცხი
23 აგვ. 2025 · 1–7 at ქოვენთრი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 96 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 95 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 1.

112 სულ 115 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 113 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. ქპრაქტიური1 ივლ. 2025 – დღემდე

    ჩემპიონშიპი

    59 მატჩი · 20–17–22 · 1.30 ქულა მატჩზე · 80–87 გოლები (34% მოგებული)

    LDDDDWსაუკეთესო 6–1 v პორტსმუთიყველაზე დაბალი 1–7 at ქოვენთრიმწვრთნელობისას 9 აგვ. 2025 – 14 ოქტ. 2026
  2. სტრასბურგი თარიღები შეუმოწმებელია 8 აგვ. 2021 – 2 იან. 2023

    56 მატჩი · 19–19–18 · 1.36 ქულა მატჩზე · 81–75 გოლები (34% მოგებული)

    DDLDLLსაუკეთესო 5–1 v სტ. ეტიენიყველაზე დაბალი 0–4 at მარსელიმწვრთნელობისას 8 აგვ. 2021 – 2 იან. 2023

ფორმა ბოლო 40 სულ 115 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.30 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
Ligue 1 22/23ლიგა 1161–7–80.6320–31
Ligue 1 21/22ლიგა 13817–12–91.6660–43
FA Cup 25/26FA Cup10–1–01.001–1
EFL Cup 26/27EFL თასი10–1–01.001–1
EFL Cup 25/26EFL თასი10–0–10.002–3
Coupe de France 21/22Coupe de France21–0–11.501–1
Championship 26/27ჩემპიონშიპი104–5–11.7015–9
Championship 25/26ჩემპიონშიპი4616–10–201.2661–73

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

ქპრ

1 ივლ. 2025 – დღემდე

59 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ჩემპიონშიპი

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.3059მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—34%59მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.3659მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.4759მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

სტრასბურგი

8 აგვ. 2021 – 2 იან. 2023

56 მატჩი მისი მონაწილეობით · 21 გარეშე

  • ქულები მატჩზე−0.021.3656მ1.3821მ
  • მოგების სიხშირე−4.2 პპ34%56მ38%21მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე−0.031.4556მ1.4821მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.011.3456მ1.3321მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 112 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები11.8+0.411.4(111მ, შედარება: 92ათ.მ)
  • აუტები21.3+0.620.8(112მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • დარტყმები12.6+0.212.4(112მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • კარში დარტყმები4.2+0.04.2(112მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • ვარდნები16.0−0.116.2(112მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • მოგერიებები2.7−0.22.9(111მ, შედარება: 91ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.7+0.19.6(112მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.7−0.11.8(106მ, შედარება: 85ათ.მ)
  • კუთხურები4.7−0.35.0(112მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • ბარათები1.9−0.12.0(109მ, შედარება: 88ათ.მ)
  • დრიბლინგები6.2−1.37.5(112მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.6−0.17.7(112მ, შედარება: 93ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 109 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-4-229
  • 4-2-3-128
  • 3-5-226
  • 5-3-224
  • 4-3-1-22

ძირითადი მოთამაშეები 113 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Matz Sels4,770′53 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.79
  • Jimmy Dunne4,471′50 გამოსვლა · 50 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Alexander Djiku3,968′47 გამოსვლა · 45 სასტარტო გამოსვლები 6.94
  • Amadou Salif Mbengue3,877′55 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.68
  • Gerzino Nyamsi3,821′44 გამოსვლა · 43 სასტარტო გამოსვლები 6.68
  • Richard Kone3,739′53 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 6.61
  • Jean-Ricner Bellegarde3,726′52 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 6.99
  • Nicolas Madsen3,707′49 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 7.04
  • Kévin Gameiro3,523′51 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 6.81
  • Ludovic Ajorque3,385′47 გამოსვლა · 38 სასტარტო გამოსვლები 7.05
  • Adrien Thomasson3,243′45 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 6.98
  • Lucas Perrin3,241′48 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 6.81