John van den Brom

ნიდერლანდები60 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 145 მატჩი

ცნობილია სახელით: J. van den Brom

მიმდინარე კლუბი

ტვენტე

ისტორია 145 მატჩი · 68–44–33

  • მატჩი1453 კლუბი
  • record68–44–33მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.7147% მოგება
  • გოლები249–1741.72 საკუთარი · 1.20 გაშვებული

John van den Brom: ბაზაში 145 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში23 ივლ. 2021 და 15 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 68 მოგება, 44 ფრე და მარცხი:33 — სულ 47% —1.71 ქულა მატჩზე, გატანილი:249, გაშვებული: 174.

საუკეთესო პერიოდია ტვენტე: 1.86ქულა მატჩზე, 44 მატჩში, მეტოქე: 1.13, ადგილი: გენკი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 16 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 8, მიმდინარე სერია: 1 win.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —89, სულ 145 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
23 ივლ. 2021 · 1–1 at სტანდარდი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
6 აგვ. 2026 · 6–0 v DAC 1904
ყველაზე დიდი მარცხი
1 ოქტ. 2023 · 0–5 at პოგონ შჩეცინი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 58 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 58 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

142 სულ 145 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 129 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 4 spells

  1. ტვენტეაქტიური15 სექ. 2025 – დღემდე

    ერედივიზიონი

    44 მატჩი · 22–16–6 · 1.86 ქულა მატჩზე · 86–50 გოლები (50% მოგებული)

    DWWWDWსაუკეთესო 6–0 v DAC 1904ყველაზე დაბალი 1–5 at პსვმწვრთნელობისას 19 სექ. 2025 – 15 ოქტ. 2026
  2. ვიტესი1 ივლ. 2024 – 30 ივნ. 2025

    ერსტე დივიზიონი

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

  3. ლეხი1 ივლ. 2022 – 21 დეკ. 2023

    კონფერენს ლიგა

    77 მატჩი · 39–22–16 · 1.80 ქულა მატჩზე · 126–82 გოლები (51% მოგებული)

    WDLWLDსაუკეთესო 5–0 v Dinamo Batumiყველაზე დაბალი 0–5 at პოგონ შჩეცინიმწვრთნელობისას 5 ივლ. 2022 – 16 დეკ. 2023
  4. გენკი თარიღები შეუმოწმებელია 23 ივლ. 2021 – 5 დეკ. 2021

    24 მატჩი · 7–6–11 · 1.13 ქულა მატჩზე · 37–42 გოლები (29% მოგებული)

    DDLDLDსაუკეთესო 6–2 at ვარეგემიყველაზე დაბალი 0–3 v დინამო ზაგრებიმწვრთნელობისას 23 ივლ. 2021 – 5 დეკ. 2021

ფორმა ბოლო 40 სულ 145 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.80 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 26/27ევროპა ლიგა20–1–10.503–4
UEFA Europa League 21/22ევროპა ლიგა51–2–21.004–9
UEFA Europa Conference League 23/24კონფერენს ლიგა43–0–12.258–6
UEFA Europa Conference League 22/23კონფერენს ლიგა189–6–31.8333–17
UEFA Conference League 26/27კონფერენს ლიგა53–1–12.0012–5
UEFA Champions League 22/23ჩემპიონთა ლიგა21–0–11.502–5
UEFA Champions League 21/22ჩემპიონთა ლიგა20–0–20.002–4
First Division A 21/22იუპილერ ლიგა176–4–71.2931–29
Eredivisie 26/27ერედივიზიონი85–2–12.1316–8
Eredivisie 25/26ერედივიზიონი2914–12–31.8655–33
Ekstraklasa 23/24ექსტრაკლასა199–6–41.7432–25
Ekstraklasa 22/23ექსტრაკლასა3417–10–71.7951–29

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

ტვენტე

15 სექ. 2025 – დღემდე

44 მატჩი მისი მონაწილეობით · 5 გარეშე · ერედივიზიონი

  • ქულები მატჩზე+1.061.8644მ0.805მ
  • მოგების სიხშირე+30.0 პპ50%44მ20%5მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+1.151.9544მ0.805მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.261.1444მ1.405მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ლეხი

1 ივლ. 2022 – 21 დეკ. 2023

77 მატჩი მისი მონაწილეობით · 15 გარეშე · კონფერენს ლიგა

  • ქულები მატჩზე+0.471.8077მ1.3315მ
  • მოგების სიხშირე+17.3 პპ51%77მ33%15მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.641.6477მ1.0015მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.011.0677მ1.0715მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

გენკი

23 ივლ. 2021 – 5 დეკ. 2021

24 მატჩი მისი მონაწილეობით · 24 გარეშე

  • ქულები მატჩზე−0.541.1324მ1.6724მ
  • მოგების სიხშირე−20.8 პპ29%24მ50%24მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე−0.341.5424მ1.8824მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.631.7524მ1.1224მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 142 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები11.5−0.411.9(134მ, შედარება: 73ათ.მ)
  • აუტები20.3−0.320.6(135მ, შედარება: 74ათ.მ)
  • დარტყმები15.4+2.113.2(136მ, შედარება: 74ათ.მ)
  • კარში დარტყმები5.7+1.24.5(135მ, შედარება: 74ათ.მ)
  • ვარდნები15.0−0.615.6(128მ, შედარება: 69ათ.მ)
  • მოგერიებები2.5−0.63.1(134მ, შედარება: 72ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.2−0.810.0(128მ, შედარება: 69ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.4−0.31.7(128მ, შედარება: 66ათ.მ)
  • კუთხურები5.5+0.55.0(140მ, შედარება: 83ათ.მ)
  • ბარათები1.9−0.22.1(135მ, შედარება: 77ათ.მ)
  • დრიბლინგები8.5+1.27.3(128მ, შედარება: 69ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები6.9−1.28.1(135მ, შედარება: 74ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 139 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-189
  • 4-3-324
  • 4-4-1-115
  • 4-1-4-19
  • 4-4-22

ძირითადი მოთამაშეები 129 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Joel Pereira4,618′63 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 7.32
  • Jesper Karlström4,561′61 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.97
  • Antonio Milić4,391′54 გამოსვლა · 50 სასტარტო გამოსვლები 6.92
  • Filip Bednarek4,230′65 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Radosław Murawski4,010′58 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.94
  • Mikael Ishak3,745′52 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 7.01
  • Bart van Rooij3,645′41 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 7.46
  • Kristoffer Velde3,576′61 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 7.00
  • Ramiz Zerrouki3,380′40 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 7.26
  • Michał Skóraś3,310′44 გამოსვლა · 38 სასტარტო გამოსვლები 7.14
  • Lars Unnerstall3,180′36 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.92
  • Filip Marchwiński3,134′60 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 6.90