John Mousinho
გაერთიანებული სამეფო40 წლის 1 კლუბი ჩაწერილია 109 მატჩი
ცნობილია სახელით: J. Mousinho
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 109 მატჩი · 32–28–49
- მატჩი1091 კლუბი
- record32–28–49მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.1429% მოგება
- გოლები126–1631.16 საკუთარი · 1.50 გაშვებული
John Mousinho: ბაზაში 109 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში8 აგვ. 2023 და 14 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 32 მოგება, 28 ფრე და მარცხი:49 — სულ 29% —1.14 ქულა მატჩზე, გატანილი:126, გაშვებული: 163.
საუკეთესო პერიოდია პორტსმუთი: 1.14ქულა მატჩზე, 109 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 6 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 1 win.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —98, სულ 104 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 8 აგვ. 2023 · 3–1 at Forest Green Rovers
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 1 იან. 2026 · 0–5 at ბრისტოლ სიტი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 100 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 100 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
107 სულ 109 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 108 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 1 spell
პორტსმუთიაქტიური20 იან. 2023 – დღემდე 109 მატჩი · 32–28–49 · 1.14 ქულა მატჩზე · 126–163 გოლები (29% მოგებული)
LWDDLWსაუკეთესო 4–0 v სუონსიყველაზე დაბალი 0–5 at ბრისტოლ სიტიმწვრთნელობისას 8 აგვ. 2023 – 14 ოქტ. 2026
ფორმა ბოლო 40 სულ 109 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.23 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–4 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–3 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 4–2 |
| Championship 26/27 | ჩემპიონშიპი | 9 | 3–2–4 | 1.22 | 12–13 |
| Championship 25/26 | ჩემპიონშიპი | 46 | 14–13–19 | 1.20 | 49–64 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 46 | 14–12–20 | 1.17 | 58–71 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
პორტსმუთი
20 იან. 2023 – დღემდე109 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ჩემპიონშიპი
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 107 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.3+0.211.0(107მ, შედარება: 102ათ.მ)
- აუტები23.3+1.821.5(107მ, შედარება: 103ათ.მ)
- დარტყმები12.0−0.412.4(107მ, შედარება: 103ათ.მ)
- კარში დარტყმები3.7−0.44.0(107მ, შედარება: 103ათ.მ)
- ვარდნები14.3−1.515.8(107მ, შედარება: 103ათ.მ)
- მოგერიებები2.9+0.22.7(106მ, შედარება: 101ათ.მ)
- ჩაჭრები8.8+0.58.3(107მ, შედარება: 103ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8−0.21.9(104მ, შედარება: 96ათ.მ)
- კუთხურები5.8+0.75.1(107მ, შედარება: 103ათ.მ)
- ბარათები2.1+0.22.0(107მ, შედარება: 99ათ.მ)
- დრიბლინგები5.2−1.16.2(107მ, შედარება: 103ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.1−0.67.7(107მ, შედარება: 103ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 104 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-198
- 4-4-22
- 3-4-2-12
- 4-1-4-11
- 3-4-31
ძირითადი მოთამაშეები 108 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Colby Bishop6,824′88 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 6.73
- Connor Ogilvie6,778′81 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Nicolas Schmid6,627′87 გამოსვლა · 75 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Regan Poole6,299′86 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 6.65
- Andre Dozzell6,144′85 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Marlon Pack5,599′94 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Zak Swanson5,346′87 გამოსვლა · 63 სასტარტო გამოსვლები 6.72
- Terry Devlin5,316′98 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Josh Murphy4,603′61 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Adrian Segečić3,209′54 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Jordan Lee Williams3,129′72 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.64
- Freddie Potts3,062′40 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.90