
John Eustace
გაერთიანებული სამეფო46 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 189 მატჩი
ცნობილია სახელით: J. Eustace
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 189 მატჩი · 67–48–74
- მატჩი1893 კლუბი
- record67–48–74მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3235% მოგება
- გოლები227–2301.20 საკუთარი · 1.22 გაშვებული
John Eustace: ბაზაში 189 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში30 ივლ. 2022 და 14 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 67 მოგება, 48 ფრე და მარცხი:74 — სულ 35% —1.32 ქულა მატჩზე, გატანილი:227, გაშვებული: 230.
საუკეთესო პერიოდია ბლექბერნი: 1.39ქულა მატჩზე, 52 მატჩში, მეტოქე: 1.27, ადგილი: ბირმინგემი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 6 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 6, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —79, სულ 173 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 10 აპრ. 2024 · 0–5 at ბრისტოლ სიტი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 173 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 166 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 7 მატჩი და მოაკლდა 0.
186 სულ 189 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 187 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
დერბიაქტიური13 თებ. 2025 – დღემდე 74 მატჩი · 27–16–31 · 1.31 ქულა მატჩზე · 95–100 გოლები (36% მოგებული)
LLLDDLსაუკეთესო 5–0 at ბრისტოლ სიტიყველაზე დაბალი 0–4 at ქპრმწვრთნელობისას 14 თებ. 2025 – 14 ოქტ. 2026ბლექბერნი11 თებ. 2024 – 13 იან. 2025 52 მატჩი · 19–15–18 · 1.39 ქულა მატჩზე · 61–53 გოლები (37% მოგებული)
LLLWLWსაუკეთესო 6–1 at სტოკპორტიყველაზე დაბალი 0–5 at ბრისტოლ სიტიმწვრთნელობისას 13 თებ. 2024 – 12 თებ. 2025ბირმინგემი3 ივლ. 2022 – 10 ოქტ. 2023 63 მატჩი · 21–17–25 · 1.27 ქულა მატჩზე · 71–77 გოლები (33% მოგებული)
LLDLWWსაუკეთესო 4–1 v ჰადერსფილდიყველაზე დაბალი 0–3 at ბარნლიმწვრთნელობისას 30 ივლ. 2022 – 6 ოქტ. 2023
ფორმა ბოლო 40 სულ 189 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.23 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–3 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 1–0 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 3 | 1–2–0 | 1.67 | 4–3 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 2–3 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 7–3 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 2–2 |
| Championship 26/27 | ჩემპიონშიპი | 10 | 1–3–6 | 0.60 | 9–19 |
| Championship 25/26 | ჩემპიონშიპი | 46 | 20–9–17 | 1.50 | 67–59 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 46 | 20–9–17 | 1.50 | 52–45 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
დერბი
13 თებ. 2025 – დღემდე74 მატჩი მისი მონაწილეობით · 32 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.40
- მოგების სიხშირე+14.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.25
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.04
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბლექბერნი
11 თებ. 2024 – 13 იან. 202552 მატჩი მისი მონაწილეობით · 54 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.11
- მოგების სიხშირე−2.4 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.29
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.57
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბირმინგემი
3 ივლ. 2022 – 10 ოქტ. 202363 მატჩი მისი მონაწილეობით · 35 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.36
- მოგების სიხშირე+10.5 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.13
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.32
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 186 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.3+1.410.9(184მ, შედარება: 183ათ.მ)
- აუტები23.5+1.222.3(185მ, შედარება: 184ათ.მ)
- დარტყმები10.8−1.412.1(186მ, შედარება: 185ათ.მ)
- კარში დარტყმები3.6−0.44.0(186მ, შედარება: 185ათ.მ)
- ართმევები16.3+0.316.0(185მ, შედარება: 184ათ.მ)
- მოგერიებები2.9+0.22.7(184მ, შედარება: 182ათ.მ)
- ჩაჭრები9.1+0.38.8(185მ, შედარება: 184ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7−0.11.9(176მ, შედარება: 168ათ.მ)
- კუთხურები4.4−0.75.1(186მ, შედარება: 185ათ.მ)
- ბარათები2.3+0.32.0(183მ, შედარება: 176ათ.მ)
- დრიბლინგები6.6−0.16.7(185მ, შედარება: 184ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.2+0.57.7(185მ, შედარება: 184ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 153 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-179
- 3-5-225
- 3-4-2-119
- 3-4-1-218
- 4-4-212
ძირითადი მოთამაშეები 187 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Dion Sanderson8,414′107 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 6.72
- Matt Clarke5,231′60 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- John Ruddy4,808′56 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Lewis Travis4,647′62 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Jacob Widell Zetterström4,590′51 გამოსვლა · 51 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Dominic Hyam4,374′50 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Aynsley Pears4,350′48 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Auston Trusty4,231′47 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Maxime Colin4,138′47 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.67
- Bobby Clark4,068′57 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.65
- Krystian Bielik3,963′48 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Sondre Langås3,911′51 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 6.69