Ivan Juric

ხორვატია51 წლის 6 კლუბი ჩაწერილია 160 მატჩი

ცნობილია სახელით: I. Juric

მიმდინარე კლუბი

მონცა

ისტორია 160 მატჩი · 52–46–62

  • მატჩი1605 კლუბი
  • record52–46–62მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.2633% მოგება
  • გოლები183–2001.14 საკუთარი · 1.25 გაშვებული

Ivan Juric: ბაზაში 160 დასრულებული მატჩია, სულ5 კლუბი პერიოდში15 აგვ. 2021 და 11 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 52 მოგება, 46 ფრე და მარცხი:62 — სულ 33% —1.26 ქულა მატჩზე, გატანილი:183, გაშვებული: 200.

საუკეთესო პერიოდია ტორინო: 1.38ქულა მატჩზე, 112 მატჩში, მეტოქე: 0.44, ადგილი: საუთჰემპტონი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 8 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 1 defeat.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —106, სულ 157 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
15 აგვ. 2021 · 0–0 v კრემონეზე
ყველაზე დიდი გამარჯვება
12 სექ. 2021 · 4–0 v Salernitana
ყველაზე დიდი მარცხი
4 იან. 2025 · 0–5 v ბრენტფორდი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 164 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 123 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 23 მატჩი და მოაკლდა 18.

160 სულ 160 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 160 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 6 spells

  1. მონცააქტიური1 ივლ. 2026 – დღემდე

    სერია A

    8 მატჩი · 3–1–4 · 1.25 ქულა მატჩზე · 13–15 გოლები (38% მოგებული)

    LWDLWLსაუკეთესო 3–0 v აველინოყველაზე დაბალი 1–4 at ინტერიმწვრთნელობისას 14 აგვ. 2026 – 11 ოქტ. 2026
  2. ატალანტა6 ივნ. 2025 – 18 აგვ. 2025

    AFC Champions League Two

    13 მატჩი · 3–7–3 · 1.23 ქულა მატჩზე · 15–16 გოლები (23% მოგებული)

    DDDDLLსაუკეთესო 4–1 v ლეჩეყველაზე დაბალი 0–4 at პსჟმწვრთნელობისას 24 აგვ. 2025 – 9 ნოე. 2025
  3. საუთჰემპტონი23 დეკ. 2024 – 30 ივნ. 2025

    პრემიერ ლიგა

    16 მატჩი · 2–1–13 · 0.44 ქულა მატჩზე · 15–39 გოლები (13% მოგებული)

    LLLLDLსაუკეთესო 3–0 v სუონსიყველაზე დაბალი 0–5 v ბრენტფორდიმწვრთნელობისას 26 დეკ. 2024 – 6 აპრ. 2025
  4. საუთჰემპტონი21 დეკ. 2024 – 22 დეკ. 2024

    პრემიერ ლიგა

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

  5. რომა18 სექ. 2024 – 22 სექ. 2024

    სერია A

    11 მატჩი · 4–2–5 · 1.27 ქულა მატჩზე · 14–16 გოლები (36% მოგებული)

    LWLWLLსაუკეთესო 3–0 v უდინეზეყველაზე დაბალი 1–5 at ფიორენტინამწვრთნელობისას 22 სექ. 2024 – 10 ნოე. 2024
  6. ტორინო1 ივლ. 2021 – 30 ივნ. 2024

    სერია A

    112 მატჩი · 40–35–37 · 1.38 ქულა მატჩზე · 126–114 გოლები (36% მოგებული)

    DLDWWLსაუკეთესო 4–0 v Salernitanaყველაზე დაბალი 0–4 v ნაპოლიმწვრთნელობისას 15 აგვ. 2021 – 26 მაი. 2024

ფორმა ბოლო 40 სულ 160 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 0.90 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 24/25ევროპა ლიგა31–1–11.332–2
UEFA Champions League 25/26ჩემპიონთა ლიგა21–0–11.502–5
Serie A 26/27სერია A61–1–40.679–15
Serie A 25/26სერია A112–7–21.1813–11
Serie A 24/25სერია A83–1–41.2512–14
Serie A 23/24სერია A3411–12–111.3231–34
Serie A 22/23სერია A3513–10–121.4039–38
Serie A 21/22სერია A3513–10–121.4044–36
Premier League 24/25პრემიერ ლიგა141–1–120.2912–38
FA Cup 24/25FA Cup21–0–11.503–1
Coppa Italia 26/27კოპა იტალია22–0–03.004–0
Coppa Italia 23/24კოპა იტალია21–1–02.003–2

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

მონცა

1 ივლ. 2026 – დღემდე

8 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სერია A

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.258მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—38%8მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.628მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.888მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ატალანტა

6 ივნ. 2025 – 18 აგვ. 2025

13 მატჩი მისი მონაწილეობით · 50 გარეშე · AFC Champions League Two

  • ქულები მატჩზე−0.271.2313მ1.5050მ
  • მოგების სიხშირე−16.9 პპ23%13მ40%50მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე−0.191.1513მ1.3450მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.051.2313მ1.1850მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

საუთჰემპტონი

23 დეკ. 2024 – 30 ივნ. 2025

16 მატჩი მისი მონაწილეობით · 17 გარეშე · პრემიერ ლიგა

  • ქულები მატჩზე+0.090.4416მ0.3517მ
  • მოგების სიხშირე+6.6 პპ13%16მ6%17მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.290.9416მ0.6517მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.322.4416მ2.1217მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 160 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები13.4+1.012.4(159მ, შედარება: 107ათ.მ)
  • აუტები18.0−1.119.0(160მ, შედარება: 108ათ.მ)
  • დარტყმები12.6−0.312.9(160მ, შედარება: 108ათ.მ)
  • კარში დარტყმები4.0−0.34.3(160მ, შედარება: 108ათ.მ)
  • ართმევები14.1−1.715.8(160მ, შედარება: 108ათ.მ)
  • მოგერიებები2.8−0.23.0(160მ, შედარება: 107ათ.მ)
  • ჩაჭრები8.9+0.58.4(160მ, შედარება: 108ათ.მ)
  • თამაშგარეები2.2+0.41.8(153მ, შედარება: 97ათ.მ)
  • კუთხურები4.6−0.24.8(160მ, შედარება: 108ათ.მ)
  • ბარათები2.0−0.22.2(155მ, შედარება: 103ათ.მ)
  • დრიბლინგები7.5+0.17.5(160მ, შედარება: 108ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.2−0.57.7(160მ, შედარება: 108ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 153 მატჩი შემადგენლობით

  • 3-4-2-1106
  • 3-4-1-228
  • 3-4-312
  • 3-5-24
  • 4-2-3-13

ძირითადი მოთამაშეები 160 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Vanja Milinković-Savić8,880′108 გამოსვლა · 98 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Ricardo Rodríguez7,753′107 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.89
  • Alessandro Buongiorno6,720′100 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Antonio Sanabria6,431′101 გამოსვლა · 74 სასტარტო გამოსვლები 6.90
  • Samuele Ricci5,334′80 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 6.87
  • Nikola Vlašić5,143′65 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.94
  • Mërgim Vojvoda5,017′100 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Wilfried Singo4,829′71 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 6.80
  • Karol Linetty4,539′105 გამოსვლა · 51 სასტარტო გამოსვლები 6.66
  • Koffi Djidji4,082′65 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.72
  • Saša Lukić4,064′50 გამოსვლა · 45 სასტარტო გამოსვლები 7.00
  • Raoul Bellanova3,653′46 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 6.87