Ion Ansotegi

ესპანეთი44 წლის 1 კლუბი ჩაწერილია 1 მატჩი

ცნობილია სახელით: J. Ansotegi Gorostola

მიმდინარე კლუბი

მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის

ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.

ისტორია 1 მატჩი · 1–0–0

  • მატჩი11 კლუბი
  • record1–0–0მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე3.00100% მოგება
  • გოლები2–12.00 საკუთარი · 1.00 გაშვებული

Ion Ansotegi: ბაზაში 1 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში16 დეკ. 2025 და 16 დეკ. 2025.

მის გუნდებს აქვთ 1 მოგება, 0 ფრე და მარცხი:0 — სულ 100% —3.00 ქულა მატჩზე, გატანილი:2, გაშვებული: 1.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 1 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 1, მიმდინარე სერია: 1 win.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-1-4-1 —1, სულ 1 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
16 დეკ. 2025 · 2–1 at ელდენსე
ყველაზე დიდი გამარჯვება
16 დეკ. 2025 · 2–1 at ელდენსე
ყველაზე დიდი მარცხი
16 დეკ. 2025 · 2–1 at ელდენსე
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 1 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 1.

1 სულ 1 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 1 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 1 spell

  1. სოსიედადი14 დეკ. 2025 – 20 დეკ. 2025

    2. Liga

    1 მატჩი · 1–0–0 · 3.00 ქულა მატჩზე · 2–1 გოლები (100% მოგებული)

    Wსაუკეთესო 2–1 at ელდენსეყველაზე დაბალი 2–1 at ელდენსემწვრთნელობისას 16 დეკ. 2025

ფორმა ბოლო 1 სულ 1 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 1 მატჩი: 3.00 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
Copa del Rey 25/26Copa del Rey11–0–03.002–1

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 1 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები16.0+2.913.1(1მ, შედარება: 154მ)
  • აუტები20.0−0.720.7(1მ, შედარება: 154მ)
  • დარტყმები12.0−1.713.7(1მ, შედარება: 154მ)
  • კარში დარტყმები6.0+1.05.0(1მ, შედარება: 154მ)
  • ვარდნები20.0+2.817.2(1მ, შედარება: 154მ)
  • მოგერიებები1.0−2.23.2(1მ, შედარება: 154მ)
  • ჩაჭრები11.0+2.28.8(1მ, შედარება: 154მ)
  • თამაშგარეები0.0−2.32.3(1მ, შედარება: 152მ)
  • კუთხურები2.0−3.15.1(1მ, შედარება: 154მ)
  • ბარათები2.0+0.11.9(1მ, შედარება: 266მ)
  • დრიბლინგები2.0−5.37.3(1მ, შედარება: 154მ)
  • კარიდან დარტყმები8.0−0.18.1(1მ, შედარება: 154მ)

ტაქტიკური სქემები 1 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-1-4-11

ძირითადი მოთამაშეები 1 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Gonçalo Guedes90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.09
  • Igor Zubeldia90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Jon Aramburu90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.71
  • Jon Gorrotxategi90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.71
  • Jon Martin90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.36
  • Unai Marrero90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.36
  • Carlos Soler85′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.43
  • Takefusa Kubo85′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.57
  • Aihen Muñoz74′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.57
  • Brais Méndez74′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Arsen Zakharyan66′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.58
  • Jon Karrikaburu24′1 გამოსვლა · 0 სასტარტო გამოსვლები 6.58