Iñigo Pérez

ესპანეთი38 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 124 მატჩი

ცნობილია სახელით: I. Pérez Soto

მიმდინარე კლუბი

ვილიარეალი

ისტორია 124 მატჩი · 46–37–41

  • მატჩი1242 კლუბი
  • record46–37–41მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.4137% მოგება
  • გოლები159–1481.28 საკუთარი · 1.19 გაშვებული

Iñigo Pérez: ბაზაში 124 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში29 დეკ. 2022 და 13 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 46 მოგება, 37 ფრე და მარცხი:41 — სულ 37% —1.41 ქულა მატჩზე, გატანილი:159, გაშვებული: 148.

საუკეთესო პერიოდია რაიო ვალეკანო: 1.44ქულა მატჩზე, 114 მატჩში, მეტოქე: 1.10, ადგილი: ვილიარეალი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 9 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 1 win.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —62, სულ 110 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
29 დეკ. 2022 · 2–2 at ჟირონა
ყველაზე დიდი გამარჯვება
29 ოქტ. 2025 · 6–1 at CD Yuncos
ყველაზე დიდი მარცხი
4 აპრ. 2025 · 0–4 v ესპანიოლი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 112 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 111 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 1 მატჩი და მოაკლდა 0.

123 სულ 124 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 123 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. ვილიარეალიაქტიური1 ივლ. 2026 – დღემდე

    AFC Champions League Two

    10 მატჩი · 3–2–5 · 1.10 ქულა მატჩზე · 18–17 გოლები (30% მოგებული)

    LLWWLWსაუკეთესო 3–1 at მალაგაყველაზე დაბალი 0–1 at ალავესიმწვრთნელობისას 16 აგვ. 2026 – 13 ოქტ. 2026
  2. რაიო ვალეკანო14 თებ. 2024 – 30 ივნ. 2026

    2. Liga

    114 მატჩი · 43–35–36 · 1.44 ქულა მატჩზე · 141–131 გოლები (38% მოგებული)

    WDDWWLსაუკეთესო 6–1 at CD Yuncosყველაზე დაბალი 0–4 v ესპანიოლიმწვრთნელობისას 29 დეკ. 2022 – 27 მაი. 2026

ფორმა ბოლო 40 სულ 124 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.45 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Conference League 25/26კონფერენს ლიგა1510–1–42.0727–13
UEFA Champions League 26/27ჩემპიონთა ლიგა21–0–11.505–4
LaLiga 26/27ლა ლიგა82–2–41.0013–13
LaLiga 25/26ლა ლიგა3812–14–121.3241–44
LaLiga 24/25ლა ლიგა3813–13–121.3741–45
LaLiga 23/24ლა ლიგა143–5–61.008–16
LaLiga 22/23ლა ლიგა10–1–01.002–2
Copa del Rey 25/26Copa del Rey42–1–11.7510–5
Copa del Rey 24/25Copa del Rey43–0–12.2512–6

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

ვილიარეალი

1 ივლ. 2026 – დღემდე

10 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · AFC Champions League Two

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.1010მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—30%10მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.8010მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.7010მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

რაიო ვალეკანო

14 თებ. 2024 – 30 ივნ. 2026

114 მატჩი მისი მონაწილეობით · 62 გარეშე · 2. Liga

  • ქულები მატჩზე+0.261.44114მ1.1862მ
  • მოგების სიხშირე+8.7 პპ38%114მ29%62მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.181.24114მ1.0662მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.221.15114მ1.3762მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 123 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები13.3+0.812.5(122მ, შედარება: 77ათ.მ)
  • აუტები21.1+1.819.3(123მ, შედარება: 78ათ.მ)
  • დარტყმები14.2+1.712.5(123მ, შედარება: 78ათ.მ)
  • კარში დარტყმები4.8+0.54.3(123მ, შედარება: 78ათ.მ)
  • ვარდნები17.5+1.016.4(123მ, შედარება: 78ათ.მ)
  • მოგერიებები2.7−0.23.0(122მ, შედარება: 77ათ.მ)
  • ჩაჭრები8.7+0.48.3(123მ, შედარება: 78ათ.მ)
  • თამაშგარეები2.3+0.32.0(117მ, შედარება: 71ათ.მ)
  • კუთხურები5.6+0.84.8(123მ, შედარება: 78ათ.მ)
  • ბარათები2.6+0.42.3(122მ, შედარება: 77ათ.მ)
  • დრიბლინგები7.4−0.17.6(123მ, შედარება: 78ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები8.0+0.47.7(123მ, შედარება: 78ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 108 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-162
  • 4-4-229
  • 4-3-313
  • 4-1-4-13
  • 4-5-11

ძირითადი მოთამაშეები 123 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Florian Lejeune9,454′108 გამოსვლა · 105 სასტარტო გამოსვლები 7.16
  • Augusto Batalla7,290′93 გამოსვლა · 81 სასტარტო გამოსვლები 7.03
  • Andrei Rațiu7,263′105 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 6.83
  • Jorge de Frutos6,923′108 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 6.77
  • Pep Chavarría6,777′107 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 6.83
  • Isi Palazón6,676′103 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 6.86
  • Álvaro García6,595′100 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Pathé Ismaël Ciss5,986′97 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 6.91
  • Óscar Valentín5,822′107 გამოსვლა · 67 სასტარტო გამოსვლები 6.82
  • Unai López5,222′100 გამოსვლა · 66 სასტარტო გამოსვლები 6.80
  • Pacha4,206′99 გამოსვლა · 43 სასტარტო გამოსვლები 6.78
  • Iván Balliu4,123′109 გამოსვლა · 45 სასტარტო გამოსვლები 6.72