
Hein Vanhaezebrouck
ბელგია62 წლის 1 კლუბი ჩაწერილია 157 მატჩი
მხოლოდ მატჩების შემადგენლობებიდან
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 157 მატჩი · 82–34–41
- მატჩი1571 კლუბი
- record82–34–41მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.7852% მოგება
- გოლები285–1611.82 საკუთარი · 1.03 გაშვებული
Hein Vanhaezebrouck: ბაზაში 157 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში8 აგვ. 2021 და 2 ივნ. 2024.
მის გუნდებს აქვთ 82 მოგება, 34 ფრე და მარცხი:41 — სულ 52% —1.78 ქულა მატჩზე, გატანილი:285, გაშვებული: 161.
საუკეთესო პერიოდია გენტი: 1.78ქულა მატჩზე, 157 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 12 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 8, მიმდინარე სერია: 3 wins.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-1-2 —74, სულ 155 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 8 აგვ. 2021 · 0–1 at KV Oostende
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 99 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 98 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 1.
152 სულ 157 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 146 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 1 spell
გენტი თარიღები შეუმოწმებელია 8 აგვ. 2021 – 2 ივნ. 2024 157 მატჩი · 82–34–41 · 1.78 ქულა მატჩზე · 285–161 გოლები (52% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 157 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.68 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 22/23 | ევროპა ლიგა | 2 | 0–0–2 | 0.00 | 0–4 |
| UEFA Europa Conference League 23/24 | კონფერენს ლიგა | 14 | 9–2–3 | 2.07 | 37–15 |
| UEFA Europa Conference League 22/23 | კონფერენს ლიგა | 12 | 4–4–4 | 1.33 | 18–14 |
| UEFA Europa Conference League 21/22 | კონფერენს ლიგა | 11 | 6–1–4 | 1.73 | 11–6 |
| Pro League 23/24 | იუპილერ ლიგა | 40 | 20–11–9 | 1.77 | 76–47 |
| Pro League 22/23 | იუპილერ ლიგა | 40 | 21–9–10 | 1.80 | 81–44 |
| First Division A 21/22 | იუპილერ ლიგა | 38 | 22–7–9 | 1.92 | 62–31 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
გენტი
8 აგვ. 2021 – 2 ივნ. 2024157 მატჩი მისი მონაწილეობით · 5 გარეშე
- ქულები მატჩზე+0.78
- მოგების სიხშირე+32.2 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.02
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.57
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 152 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.7−0.911.6(151მ, შედარება: 92ათ.მ)
- აუტები23.4+0.822.7(151მ, შედარება: 92ათ.მ)
- დარტყმები14.4+1.912.5(151მ, შედარება: 92ათ.მ)
- კარში დარტყმები5.4+0.94.5(151მ, შედარება: 92ათ.მ)
- ვარდნები18.3+0.917.4(146მ, შედარება: 87ათ.მ)
- მოგერიებები2.7−0.43.0(151მ, შედარება: 92ათ.მ)
- ჩაჭრები11.8+0.711.1(146მ, შედარება: 87ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9−0.12.0(145მ, შედარება: 85ათ.მ)
- კუთხურები5.9+1.05.0(152მ, შედარება: 100ათ.მ)
- ბარათები1.5−0.72.2(149მ, შედარება: 96ათ.მ)
- დრიბლინგები7.3−0.47.7(146მ, შედარება: 87ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.9−1.28.1(151მ, შედარება: 92ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 132 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-1-274
- 3-4-2-123
- 3-5-219
- 3-4-310
- 4-2-3-16
ძირითადი მოთამაშეები 146 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Sven Kums9,759′128 გამოსვლა · 112 სასტარტო გამოსვლები 7.22
- Julien De Sart9,301′120 გამოსვლა · 102 სასტარტო გამოსვლები 7.31
- Matisse Samoise9,123′128 გამოსვლა · 108 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Jordan Torunarigha7,145′100 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Michael Ngadeu6,979′80 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 7.19
- Hong Hyun-seok6,242′83 გამოსვლა · 75 სასტარტო გამოსვლები 7.22
- Hugo Cuypers6,056′77 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Tarik Tissoudali6,035′97 გამოსვლა · 63 სასტარტო გამოსვლები 7.14
- Alessio Castro-Montes5,973′84 გამოსვლა · 67 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Joseph Okumu5,924′79 გამოსვლა · 67 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Davy Roef5,548′140 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.12
- Núrio Fortuna4,642′90 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 6.79