Hans-Dieter Flick
2 კლუბი ჩაწერილია 127 მატჩი
ცნობილია სახელით: H. Flick
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 127 მატჩი · 98–13–16
- მატჩი1272 კლუბი
- record98–13–16მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე2.4277% მოგება
- გოლები364–1432.87 საკუთარი · 1.13 გაშვებული
Hans-Dieter Flick: ბაზაში 127 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში23 ნოე. 2022 და 13 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 98 მოგება, 13 ფრე და მარცხი:16 — სულ 77% —2.42 ქულა მატჩზე, გატანილი:364, გაშვებული: 143.
საუკეთესო პერიოდია ბარსელონა: 2.44ქულა მატჩზე, 124 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 27 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 11, მიმდინარე სერია: 10 wins.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —96, სულ 126 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 31 აგვ. 2024 · 7–0 v ვალიადოლიდი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 112 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 109 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 3.
126 სულ 127 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 127 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ბარსელონააქტიური1 ივლ. 2024 – დღემდე 124 მატჩი · 97–12–15 · 2.44 ქულა მატჩზე · 358–138 გოლები (78% მოგებული)
WWWWWWსაუკეთესო 7–0 v ვალიადოლიდიყველაზე დაბალი 0–4 at ატლეტიკომწვრთნელობისას 17 აგვ. 2024 – 13 ოქტ. 2026გერმანია თარიღები შეუმოწმებელია 23 ნოე. 2022 – 1 დეკ. 2022 3 მატჩი · 1–1–1 · 1.33 ქულა მატჩზე · 6–5 გოლები (33% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 127 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 2.50 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| World Cup 2022 | FIFA World Cup | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 6–5 |
| UEFA Champions League 26/27 | ჩემპიონთა ლიგა | 2 | 2–0–0 | 3.00 | 9–2 |
| UEFA Champions League 25/26 | ჩემპიონთა ლიგა | 12 | 7–2–3 | 1.92 | 32–20 |
| UEFA Champions League 24/25 | ჩემპიონთა ლიგა | 14 | 9–3–2 | 2.14 | 43–23 |
| Supercopa 2026 | Supercopa de España | 2 | 2–0–0 | 3.00 | 8–2 |
| Supercopa 2025 | Supercopa de España | 2 | 2–0–0 | 3.00 | 7–2 |
| LaLiga 26/27 | ლა ლიგა | 8 | 8–0–0 | 3.00 | 34–7 |
| LaLiga 25/26 | ლა ლიგა | 37 | 31–1–5 | 2.54 | 94–34 |
| LaLiga 24/25 | ლა ლიგა | 36 | 28–4–4 | 2.44 | 101–36 |
| Copa del Rey 25/26 | Copa del Rey | 5 | 4–0–1 | 2.40 | 9–5 |
| Copa del Rey 24/25 | Copa del Rey | 6 | 4–2–0 | 2.33 | 21–7 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ბარსელონა
1 ივლ. 2024 – დღემდე124 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · 2. Liga
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 126 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები9.8−2.412.2(125მ, შედარება: 68ათ.მ)
- აუტები17.3−1.318.7(126მ, შედარება: 69ათ.მ)
- დარტყმები17.9+5.212.7(126მ, შედარება: 70ათ.მ)
- კარში დარტყმები7.1+2.54.6(126მ, შედარება: 70ათ.მ)
- ართმევები15.6−1.016.6(126მ, შედარება: 70ათ.მ)
- მოგერიებები2.3−0.83.1(126მ, შედარება: 69ათ.მ)
- ჩაჭრები7.1−1.38.4(126მ, შედარება: 69ათ.მ)
- თამაშგარეები2.0+0.12.0(125მ, შედარება: 66ათ.მ)
- კუთხურები6.5+1.74.8(126მ, შედარება: 70ათ.მ)
- ბარათები1.6−0.62.2(121მ, შედარება: 67ათ.მ)
- დრიბლინგები11.6+3.97.7(126მ, შედარება: 69ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები4.8−2.77.5(126მ, შედარება: 69ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 126 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-196
- 4-3-329
- 4-1-4-11
ძირითადი მოთამაშეები 127 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Lamine Yamal8,934′108 გამოსვლა · 101 სასტარტო გამოსვლები 7.94
- Pau Cubarsí8,604′122 გამოსვლა · 98 სასტარტო გამოსვლები 7.00
- Pedri8,131′110 გამოსვლა · 96 სასტარტო გამოსვლები 7.46
- Jules Koundé8,060′111 გამოსვლა · 90 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Raphinha7,300′100 გამოსვლა · 87 სასტარტო გამოსვლები 7.91
- Eric García6,561′112 გამოსვლა · 72 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Robert Lewandowski6,258′105 გამოსვლა · 72 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Alejandro Balde6,045′106 გამოსვლა · 68 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Gerard Martín5,688′121 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Fermín López5,504′107 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Dani Olmo5,152′98 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Frenkie de Jong4,988′86 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 7.08