
Graham Potter
გაერთიანებული სამეფო51 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 190 მატჩი
ცნობილია სახელით: G. Potter
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 190 მატჩი · 59–60–71
- მატჩი1904 კლუბი
- record59–60–71მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.2531% მოგება
- გოლები219–2391.15 საკუთარი · 1.26 გაშვებული
Graham Potter: ბაზაში 190 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში10 აგვ. 2019 და 30 ივნ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 59 მოგება, 60 ფრე და მარცხი:71 — სულ 31% —1.25 ქულა მატჩზე, გატანილი:219, გაშვებული: 239.
საუკეთესო პერიოდია ჩელსი: 1.42ქულა მატჩზე, 31 მატჩში, მეტოქე: 0.96, ადგილი: ვესტ ჰემი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 10 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —36, სულ 190 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 11 ივლ. 2020 · 0–5 v მანჩესტერ სიტი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 93 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 87 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 5 მატჩი და მოაკლდა 1.
190 სულ 190 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 190 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
შვედეთი თარიღები შეუმოწმებელია 15 ივნ. 2026 – 30 ივნ. 2026 4 მატჩი · 1–1–2 · 1.00 ქულა მატჩზე · 7–10 გოლები (25% მოგებული)
WLDLსაუკეთესო 5–1 v ტუნისიყველაზე დაბალი 1–5 at ნიდერლანდებიმწვრთნელობისას 15 ივნ. 2026 – 30 ივნ. 2026ვესტ ჰემი9 იან. 2025 – 12 აგვ. 2025 24 მატჩი · 6–5–13 · 0.96 ქულა მატჩზე · 28–38 გოლები (25% მოგებული)
WLLWLLსაუკეთესო 3–0 at ნოტინგემიყველაზე დაბალი 1–5 v ჩელსიმწვრთნელობისას 10 იან. 2025 – 20 სექ. 2025ჩელსი8 სექ. 2022 – 2 აპრ. 2023 31 მატჩი · 12–8–11 · 1.42 ქულა მატჩზე · 33–31 გოლები (39% მოგებული)
LWWWDLსაუკეთესო 3–0 v მილანიყველაზე დაბალი 0–4 at მანჩესტერ სიტიმწვრთნელობისას 14 სექ. 2022 – 1 აპრ. 2023ბრაიტონი20 მაი. 2019 – 7 სექ. 2022 131 მატჩი · 40–46–45 · 1.27 ქულა მატჩზე · 151–160 გოლები (31% მოგებული)
DWWWLWსაუკეთესო 4–0 v პორტსმუთიყველაზე დაბალი 0–5 v მანჩესტერ სიტიმწვრთნელობისას 10 აგვ. 2019 – 4 სექ. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 190 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.07 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| World Cup 2026 | FIFA World Cup | 4 | 1–1–2 | 1.00 | 7–10 |
| UEFA Champions League 22/23 | ჩემპიონთა ლიგა | 7 | 5–1–1 | 2.29 | 12–4 |
| Premier League 25/26 | პრემიერ ლიგა | 5 | 1–0–4 | 0.60 | 5–13 |
| Premier League 24/25 | პრემიერ ლიგა | 18 | 5–5–8 | 1.11 | 22–23 |
| Premier League 22/23 | პრემიერ ლიგა | 28 | 11–8–9 | 1.46 | 32–26 |
| Premier League 21/22 | პრემიერ ლიგა | 37 | 12–14–11 | 1.35 | 41–43 |
| Premier League 20/21 | პრემიერ ლიგა | 38 | 9–14–15 | 1.08 | 40–46 |
| Premier League 19/20 | პრემიერ ლიგა | 38 | 9–14–15 | 1.08 | 39–54 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–4 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 2–4 |
| FA Cup 20/21 | FA Cup | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 3–3 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ვესტ ჰემი
9 იან. 2025 – 12 აგვ. 202524 მატჩი მისი მონაწილეობით · 58 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე−0.11
- მოგების სიხშირე−2.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.04
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.21
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ჩელსი
8 სექ. 2022 – 2 აპრ. 202331 მატჩი მისი მონაწილეობით · 19 გარეშე · AFC Champions League Two
- ქულები მატჩზე+0.58
- მოგების სიხშირე+17.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.17
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.63
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბრაიტონი
20 მაი. 2019 – 7 სექ. 2022131 მატჩი მისი მონაწილეობით · 34 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე−0.29
- მოგების სიხშირე−13.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.73
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.22
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 190 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.7−0.110.7(190მ, შედარება: 130ათ.მ)
- აუტები20.2+0.319.9(190მ, შედარება: 130ათ.მ)
- დარტყმები12.5+0.112.5(190მ, შედარება: 131ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.1−0.34.4(190მ, შედარება: 131ათ.მ)
- ვარდნები16.9+0.616.3(190მ, შედარება: 130ათ.მ)
- მოგერიებები2.7−0.33.0(190მ, შედარება: 130ათ.მ)
- ჩაჭრები9.9+0.29.7(189მ, შედარება: 129ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8+0.11.8(179მ, შედარება: 117ათ.მ)
- კუთხურები5.0−0.15.1(190მ, შედარება: 131ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.11.8(178მ, შედარება: 117ათ.მ)
- დრიბლინგები8.4−0.58.9(189მ, შედარება: 129ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.7−0.67.3(189მ, შედარება: 129ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 131 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-136
- 3-4-2-133
- 3-5-226
- 3-4-319
- 3-4-1-217
ძირითადი მოთამაშეები 190 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Lewis Dunk9,785′110 გამოსვლა · 109 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Leandro Trossard8,027′114 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Neal Maupay7,895′116 გამოსვლა · 86 სასტარტო გამოსვლები 6.75
- Pascal Groß7,642′126 გამოსვლა · 86 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Adam Webster7,516′102 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Yves Bissouma6,830′100 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Dan Burn6,577′93 გამოსვლა · 75 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Robert Sánchez6,300′76 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Joël Veltman6,133′82 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Solly March5,346′92 გამოსვლა · 56 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Alexis Mac Allister4,684′92 გამოსვლა · 51 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Marc Cucurella4,631′64 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 7.01