Gian Piero Gasperini

იტალია68 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 299 მატჩი

სრული სახელი: Gian Gasperiniცნობილია სახელით: G. Gasperini

მიმდინარე კლუბი

რომა

ისტორია 299 მატჩი · 155–65–79

  • მატჩი2992 კლუბი
  • record155–65–79მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.7752% მოგება
  • გოლები563–3431.88 საკუთარი · 1.15 გაშვებული

Gian Piero Gasperini: ბაზაში 299 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში26 სექ. 2020 და 14 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 155 მოგება, 65 ფრე და მარცხი:79 — სულ 52% —1.77 ქულა მატჩზე, გატანილი:563, გაშვებული: 343.

საუკეთესო პერიოდია რომა: 1.89ქულა მატჩზე, 56 მატჩში, მეტოქე: 1.75, ადგილი: ატალანტა.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 14 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 8, მიმდინარე სერია: 1 defeat.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —145, სულ 276 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
26 სექ. 2020 · 4–2 at ტორინო
ყველაზე დიდი გამარჯვება
15 იან. 2023 · 8–2 v Salernitana
ყველაზე დიდი მარცხი
3 ნოე. 2020 · 0–5 v ლივერპული
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 233 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 224 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 9.

298 სულ 299 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 298 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 3 spells

  1. რომააქტიური6 ივნ. 2025 – დღემდე

    სერია A

    56 მატჩი · 32–10–14 · 1.89 ქულა მატჩზე · 96–51 გოლები (57% მოგებული)

    WDWDDLსაუკეთესო 4–0 v ფიორენტინაყველაზე დაბალი 2–5 at ინტერიმწვრთნელობისას 23 აგვ. 2025 – 14 ოქტ. 2026
  2. ატალანტა1 ივლ. 2016 – 5 ივნ. 2025

    სერია A

    243 მატჩი · 123–55–65 · 1.75 ქულა მატჩზე · 467–292 გოლები (51% მოგებული)

    WDWWWLსაუკეთესო 8–2 v Salernitanaყველაზე დაბალი 0–5 v ლივერპულიმწვრთნელობისას 26 სექ. 2020 – 25 მაი. 2025
  3. ატალანტა14 ივნ. 2016 – 30 ივნ. 2016

    ევროპა ლიგა

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

ფორმა ბოლო 40 სულ 299 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.82 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Super Cup 2024UEFA Super Cup10–0–10.000–2
UEFA Europa League 25/26ევროპა ლიგა105–3–21.8017–10
UEFA Europa League 23/24ევროპა ლიგა138–4–12.1525–8
UEFA Europa League 21/22ევროპა ლიგა64–1–12.1710–6
UEFA Champions League 26/27ჩემპიონთა ლიგა20–1–10.504–5
UEFA Champions League 24/25ჩემპიონთა ლიგა104–3–31.5022–11
UEFA Champions League 21/22ჩემპიონთა ლიგა61–3–21.0012–13
UEFA Champions League 20/21ჩემპიონთა ლიგა83–2–31.3811–12
Supercoppa 2025Supercoppa Italiana10–0–10.000–2
Serie A 26/27სერია A64–2–02.3314–3
Serie A 25/26სერია A3723–4–101.9759–30
Serie A 24/25სერია A3520–8–71.9474–35

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

რომა

6 ივნ. 2025 – დღემდე

56 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სერია A

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.8956მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—57%56მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.7156მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—0.9156მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ატალანტა

1 ივლ. 2016 – 5 ივნ. 2025

243 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სერია A

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.75243მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—51%243მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.92243მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.20243მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 298 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები13.1+0.512.6(297მ, შედარება: 186ათ.მ)
  • აუტები20.1+1.318.8(298მ, შედარება: 188ათ.მ)
  • დარტყმები14.6+2.012.6(298მ, შედარება: 188ათ.მ)
  • კარში დარტყმები5.2+0.94.3(298მ, შედარება: 188ათ.მ)
  • ვარდნები16.1+0.715.4(298მ, შედარება: 186ათ.მ)
  • მოგერიებები2.6−0.42.9(298მ, შედარება: 187ათ.მ)
  • ჩაჭრები10.8+1.99.0(298მ, შედარება: 186ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.9+0.11.8(283მ, შედარება: 169ათ.მ)
  • კუთხურები5.3+0.64.7(298მ, შედარება: 188ათ.მ)
  • ბარათები2.0−0.22.1(293მ, შედარება: 182ათ.მ)
  • დრიბლინგები8.3+0.57.7(298მ, შედარება: 186ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები6.5−1.17.5(298მ, შედარება: 188ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 273 მატჩი შემადგენლობით

  • 3-4-2-1145
  • 3-4-1-298
  • 3-4-313
  • 3-5-210
  • 4-2-3-17

ძირითადი მოთამაშეები 298 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Marten de Roon18,434′229 გამოსვლა · 205 სასტარტო გამოსვლები 6.99
  • Berat Djimsiti16,191′219 გამოსვლა · 181 სასტარტო გამოსვლები 6.95
  • Mario Pašalić10,837′221 გამოსვლა · 124 სასტარტო გამოსვლები 6.85
  • Rafael Tolói10,313′177 გამოსვლა · 112 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Davide Zappacosta10,058′162 გამოსვლა · 123 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Éderson10,005′135 გამოსვლა · 113 სასტარტო გამოსვლები 7.04
  • Teun Koopmeiners9,540′130 გამოსვლა · 103 სასტარტო გამოსვლები 7.09
  • Juan Musso8,430′140 გამოსვლა · 95 სასტარტო გამოსვლები 6.82
  • Hans Hateboer7,313′130 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 6.76
  • José Luis Palomino7,161′129 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 6.87
  • Ademola Lookman7,145′117 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 7.25
  • Remo Freuler7,028′96 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 6.92