
Gary Rowett
გაერთიანებული სამეფო52 წლის 5 კლუბი ჩაწერილია 234 მატჩი
ცნობილია სახელით: G. Rowett
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 234 მატჩი · 79–71–84
- მატჩი2345 კლუბი
- record79–71–84მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3234% მოგება
- გოლები253–2761.08 საკუთარი · 1.18 გაშვებული
Gary Rowett: ბაზაში 234 დასრულებული მატჩია, სულ5 კლუბი პერიოდში5 სექ. 2020 და 2 მაი. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 79 მოგება, 71 ფრე და მარცხი:84 — სულ 34% —1.32 ქულა მატჩზე, გატანილი:253, გაშვებული: 276.
საუკეთესო პერიოდია მილუოლი: 1.42ქულა მატჩზე, 161 მატჩში, მეტოქე: 1.00, ადგილი: ლესტერი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 8 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 1 win.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —87, სულ 214 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 6 თებ. 2021 · 4–1 v შეფილდ უენ.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 176 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 173 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 3.
232 სულ 234 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 232 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 5 spells
ლესტერი18 თებ. 2026 – 30 ივნ. 2026 14 მატჩი · 2–8–4 · 1.00 ქულა მატჩზე · 14–17 გოლები (14% მოგებული)
DLLDDWსაუკეთესო 2–0 v ბრისტოლ სიტიყველაზე დაბალი 0–2 v ნორვიჩიმწვრთნელობისას 21 თებ. 2026 – 2 მაი. 2026ოქსფორდ იუნ.22 დეკ. 2024 – 8 იან. 2026 51 მატჩი · 14–15–22 · 1.12 ქულა მატჩზე · 52–69 გოლები (27% მოგებული)
WLDLLLსაუკეთესო 3–1 at ბრისტოლ სიტიყველაზე დაბალი 0–6 v ბრაიტონიმწვრთნელობისას 26 დეკ. 2024 – 29 დეკ. 2025ოქსფორდ იუნ.20 დეკ. 2024 – 21 დეკ. 2024 1 მატჩი · 0–0–1 · 0.00 ქულა მატჩზე · 0–4 გოლები (0% მოგებული)
ბირმინგემი19 მარ. 2024 – 5 ივნ. 2024 7 მატჩი · 2–2–3 · 1.14 ქულა მატჩზე · 5–6 გოლები (29% მოგებული)
მილუოლი23 ოქტ. 2019 – 17 ოქტ. 2023 161 მატჩი · 61–46–54 · 1.42 ქულა მატჩზე · 182–180 გოლები (38% მოგებული)
LWDLWDსაუკეთესო 4–1 v შეფილდ უენ.ყველაზე დაბალი 1–6 at ქოვენთრიმწვრთნელობისას 5 სექ. 2020 – 7 ოქტ. 2023
ფორმა ბოლო 40 სულ 234 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 0.93 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–3 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| FA Cup 20/21 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–3 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 1–6 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–4 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 5–4 |
| EFL Cup 20/21 | EFL თასი | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 6–4 |
| Championship 25/26 | ჩემპიონშიპი | 37 | 6–15–16 | 0.89 | 36–49 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 26 | 9–8–9 | 1.35 | 28–32 |
| Championship 23/24 | ჩემპიონშიპი | 18 | 6–5–7 | 1.28 | 16–19 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ლესტერი
18 თებ. 2026 – 30 ივნ. 202614 მატჩი მისი მონაწილეობით · 32 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე−0.19
- მოგების სიხშირე−17.0 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.38
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.38
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ოქსფორდ იუნ.
22 დეკ. 2024 – 8 იან. 202651 მატჩი მისი მონაწილეობით · 42 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.09
- მოგების სიხშირე+3.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.04
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.10
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბირმინგემი
19 მარ. 2024 – 5 ივნ. 20247 მატჩი მისი მონაწილეობით · 38 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.12
- მოგების სიხშირე+2.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.40
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.69
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 232 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.2+0.111.2(230მ, შედარება: 242ათ.მ)
- აუტები24.8+1.323.5(231მ, შედარება: 244ათ.მ)
- დარტყმები12.3+0.511.8(231მ, შედარება: 244ათ.მ)
- კარში დარტყმები3.9−0.03.9(231მ, შედარება: 244ათ.მ)
- ართმევები15.8+0.515.3(231მ, შედარება: 244ათ.მ)
- მოგერიებები2.5−0.12.6(230მ, შედარება: 241ათ.მ)
- ჩაჭრები10.4+0.89.6(231მ, შედარება: 244ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9+0.01.9(216მ, შედარება: 219ათ.მ)
- კუთხურები4.7−0.34.9(231მ, შედარება: 243ათ.მ)
- ბარათები1.8−0.11.9(217მ, შედარება: 222ათ.მ)
- დრიბლინგები6.3−0.77.0(231მ, შედარება: 244ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.2+0.47.8(231მ, შედარება: 244ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 189 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-187
- 3-4-1-231
- 3-4-2-128
- 3-4-323
- 3-5-220
ძირითადი მოთამაშეები 232 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Jake Cooper13,195′153 გამოსვლა · 148 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Murray Wallace9,948′129 გამოსვლა · 114 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Bartosz Białkowski9,450′148 გამოსვლა · 105 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Shaun Hutchinson9,079′118 გამოსვლა · 103 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Danny McNamara8,577′124 გამოსვლა · 97 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Scott Malone8,368′131 გამოსვლა · 91 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Billy Mitchell7,880′118 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.75
- Tom Bradshaw7,147′160 გამოსვლა · 84 სასტარტო გამოსვლები 6.75
- Jed Wallace7,040′90 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 7.15
- George Saville6,834′103 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 7.00
- Ryan Leonard5,615′89 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Mason Bennett4,600′100 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.65