Frank Schmidt
გერმანია52 წლის 1 კლუბი ჩაწერილია 234 მატჩი
ცნობილია სახელით: F. Schmidt
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 234 მატჩი · 88–53–93
- მატჩი2341 კლუბი
- record88–53–93მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3538% მოგება
- გოლები344–3641.47 საკუთარი · 1.56 გაშვებული
Frank Schmidt: ბაზაში 234 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში13 სექ. 2020 და 9 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 88 მოგება, 53 ფრე და მარცხი:93 — სულ 38% —1.35 ქულა მატჩზე, გატანილი:344, გაშვებული: 364.
საუკეთესო პერიოდია ჰაიდენჰაიმი: 1.35ქულა მატჩზე, 234 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 9 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 6, მიმდინარე სერია: 2 draws.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —70, სულ 234 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 13 სექ. 2020 · 0–1 at SV Wehen Wiesbaden
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 13 აგვ. 2023 · 8–0 at Rostocker FC
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 8 ნოე. 2025 · 0–6 at ლევერკუზენი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
234 სულ 234 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 234 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 1 spell
ჰაიდენჰაიმიაქტიური17 სექ. 2007 – დღემდე 234 მატჩი · 88–53–93 · 1.35 ქულა მატჩზე · 344–364 გოლები (38% მოგებული)
LWWWDDსაუკეთესო 8–0 at Rostocker FCყველაზე დაბალი 0–6 at ლევერკუზენიმწვრთნელობისას 13 სექ. 2020 – 9 ოქტ. 2026
ფორმა ბოლო 40 სულ 234 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.00 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League 24/25 | კონფერენს ლიგა | 10 | 6–1–3 | 1.90 | 15–13 |
| DFB Pokal 26/27 | DFB თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 2–5 |
| DFB Pokal 25/26 | DFB თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 5–1 |
| DFB Pokal 24/25 | DFB თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 5–2 |
| DFB Pokal 23/24 | DFB თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 9–3 |
| DFB Pokal 22/23 | DFB თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–2 |
| DFB Pokal 21/22 | DFB თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
| DFB Pokal 20/21 | DFB თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| Bundesliga 25/26 | ბუნდესლიგა | 34 | 6–8–20 | 0.77 | 41–72 |
| Bundesliga 24/25 | ბუნდესლიგა | 36 | 9–6–21 | 0.92 | 41–67 |
| Bundesliga 23/24 | ბუნდესლიგა | 34 | 10–12–12 | 1.24 | 50–55 |
| 2nd Bundesliga 22/23 | 2. ბუნდესლიგა | 34 | 19–10–5 | 1.97 | 67–36 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ჰაიდენჰაიმი
17 სექ. 2007 – დღემდე234 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · 2. ბუნდესლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 234 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.8+0.211.5(233მ, შედარება: 132ათ.მ)
- აუტები23.7+2.421.4(234მ, შედარება: 133ათ.მ)
- დარტყმები13.0−0.513.5(234მ, შედარება: 133ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.4−0.44.7(234მ, შედარება: 133ათ.მ)
- ართმევები16.2+0.615.6(234მ, შედარება: 133ათ.მ)
- მოგერიებები3.1−0.13.1(233მ, შედარება: 132ათ.მ)
- ჩაჭრები10.4+0.99.5(234მ, შედარება: 133ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7−0.11.8(221მ, შედარება: 121ათ.მ)
- კუთხურები5.2+0.25.0(234მ, შედარება: 133ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.42.1(225მ, შედარება: 126ათ.მ)
- დრიბლინგები6.5−0.97.5(234მ, შედარება: 133ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.5+0.58.0(234მ, შედარება: 133ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 165 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-170
- 4-1-4-130
- 4-3-1-225
- 4-4-222
- 3-4-2-118
ძირითადი მოთამაშეები 234 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Patrick Mainka20,507′230 გამოსვლა · 228 სასტარტო გამოსვლები 7.08
- Kevin Müller16,110′205 გამოსვლა · 179 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Jonas Föhrenbach15,010′219 გამოსვლა · 169 სასტარტო გამოსვლები 6.72
- Jan Schöppner14,497′215 გამოსვლა · 167 სასტარტო გამოსვლები 6.72
- Marnon Busch13,358′199 გამოსვლა · 146 სასტარტო გამოსვლები 6.82
- Tim Kleindienst9,793′115 გამოსვლა · 112 სასტარტო გამოსვლები 7.19
- Norman Theuerkauf7,946′157 გამოსვლა · 87 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Tim Siersleben7,855′181 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Omar Haktab Traore7,477′115 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 6.58
- Benedikt Gimber6,599′108 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 6.69
- Lennard Maloney6,539′86 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 6.68
- Marvin Pieringer6,207′106 გამოსვლა · 74 სასტარტო გამოსვლები 6.90