
Franck Haise
საფრანგეთი55 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 195 მატჩი
ცნობილია სახელით: F. Haise
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 195 მატჩი · 85–50–60
- მატჩი1952 კლუბი
- record85–50–60მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.5644% მოგება
- გოლები297–2451.52 საკუთარი · 1.26 გაშვებული
Franck Haise: ბაზაში 195 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში15 აგვ. 2021 და 21 დეკ. 2025.
მის გუნდებს აქვთ 85 მოგება, 50 ფრე და მარცხი:60 — სულ 44% —1.56 ქულა მატჩზე, გატანილი:297, გაშვებული: 245.
საუკეთესო პერიოდია ლანსი: 1.74ქულა მატჩზე, 125 მატჩში, მეტოქე: 1.24, ადგილი: ნიცა.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 17 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 7, მიმდინარე სერია: 1 win.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —56, სულ 141 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 15 აგვ. 2021 · 2–2 v სტ. ეტიენი
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 20 სექ. 2024 · 8–0 v სტ. ეტიენი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 135 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 135 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
183 სულ 195 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 183 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ნიცა1 ივლ. 2024 – 28 დეკ. 2025 70 მატჩი · 24–15–31 · 1.24 ქულა მატჩზე · 101–107 გოლები (34% მოგებული)
LLLLLWსაუკეთესო 8–0 v სტ. ეტიენიყველაზე დაბალი 1–5 v მარსელიმწვრთნელობისას 18 აგვ. 2024 – 21 დეკ. 2025ლანსი თარიღები შეუმოწმებელია 15 აგვ. 2021 – 19 მაი. 2024 125 მატჩი · 61–35–29 · 1.74 ქულა მატჩზე · 196–138 გოლები (49% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 195 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.15 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 25/26 | ევროპა ლიგა | 6 | 0–0–6 | 0.00 | 4–13 |
| UEFA Europa League 24/25 | ევროპა ლიგა | 8 | 0–3–5 | 0.38 | 7–16 |
| UEFA Europa League 23/24 | ევროპა ლიგა | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 2–2 |
| UEFA Champions League 25/26 | ჩემპიონთა ლიგა | 2 | 0–0–2 | 0.00 | 0–4 |
| UEFA Champions League 23/24 | ჩემპიონთა ლიგა | 6 | 2–2–2 | 1.33 | 6–11 |
| Ligue 1 25/26 | ლიგა 1 | 16 | 5–2–9 | 1.06 | 19–29 |
| Ligue 1 24/25 | ლიგა 1 | 34 | 17–9–8 | 1.76 | 66–41 |
| Ligue 1 23/24 | ლიგა 1 | 34 | 14–9–11 | 1.50 | 45–37 |
| Ligue 1 22/23 | ლიგა 1 | 38 | 25–9–4 | 2.21 | 68–29 |
| Ligue 1 21/22 | ლიგა 1 | 37 | 17–10–10 | 1.65 | 61–47 |
| Coupe de France 25/26 | Coupe de France | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 2–1 |
| Coupe de France 24/25 | Coupe de France | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 3–3 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ნიცა
1 ივლ. 2024 – 28 დეკ. 202570 მატჩი მისი მონაწილეობით · 27 გარეშე · ლიგა 1
- ქულები მატჩზე+0.13
- მოგების სიხშირე+12.1 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.25
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.05
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ლანსი
15 აგვ. 2021 – 19 მაი. 2024125 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+0.74
- მოგების სიხშირე+48.8 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.57
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.10
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 183 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.0−0.212.1(183მ, შედარება: 119ათ.მ)
- აუტები17.7−0.918.6(183მ, შედარება: 119ათ.მ)
- დარტყმები13.6+1.112.5(183მ, შედარება: 119ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.8+0.34.5(183მ, შედარება: 119ათ.მ)
- ვარდნები16.0−1.317.4(183მ, შედარება: 118ათ.მ)
- მოგერიებები3.2+0.13.1(181მ, შედარება: 117ათ.მ)
- ჩაჭრები10.0+0.29.8(183მ, შედარება: 118ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9+0.21.7(167მ, შედარება: 103ათ.მ)
- კუთხურები5.2+0.44.7(183მ, შედარება: 119ათ.მ)
- ბარათები2.1+0.12.0(179მ, შედარება: 114ათ.მ)
- დრიბლინგები8.3−0.48.6(183მ, შედარება: 118ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.7−0.57.2(183მ, შედარება: 119ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 124 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-2-156
- 3-4-329
- 3-4-1-224
- 3-5-210
- 4-2-3-15
ძირითადი მოთამაშეები 183 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Kevin Danso9,308′108 გამოსვლა · 106 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Florian Sotoca8,808′113 გამოსვლა · 99 სასტარტო გამოსვლები 7.26
- Jonathan Gradit8,726′103 გამოსვლა · 102 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Facundo Medina8,708′104 გამოსვლა · 99 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Przemysław Frankowski8,150′113 გამოსვლა · 91 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Jonathan Clauss7,120′91 გამოსვლა · 81 სასტარტო გამოსვლები 7.18
- Brice Samba7,050′79 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Seko Fofana6,351′73 გამოსვლა · 71 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Salis Abdul Samed5,817′94 გამოსვლა · 67 სასტარტო გამოსვლები 6.67
- David Pereira Da Costa4,675′104 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Melvin Bard4,318′55 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.69
- Deiver Machado4,186′87 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.73