Francisco Meneghini

5 კლუბი ჩაწერილია 30 მატჩი

ცნობილია სახელით: F. Meneghini

მიმდინარე კლუბი

მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის

ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.

ისტორია 30 მატჩი · 8–8–14

  • მატჩი303 კლუბი
  • record8–8–14მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.0727% მოგება
  • გოლები31–461.03 საკუთარი · 1.53 გაშვებული

Francisco Meneghini: ბაზაში 30 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში8 იან. 2022 და 5 მარ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 8 მოგება, 8 ფრე და მარცხი:14 — სულ 27% —1.07 ქულა მატჩზე, გატანილი:31, გაშვებული: 46.

საუკეთესო პერიოდია ევერტონი: 1.32ქულა მატჩზე, 19 მატჩში, მეტოქე: 0.70, ადგილი: დეფენსა ი ხუსტისია.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 4 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 2 defeats.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-3 —9, სულ 30 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
8 იან. 2022 · 2–2 at ჰალი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
5 თებ. 2022 · 4–1 v ბრენტფორდი
ყველაზე დიდი მარცხი
20 მარ. 2022 · 0–4 at კრისტალ პალასი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 88 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 5 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 83.

30 სულ 30 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 30 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 5 spells

  1. Universidad de Chile1 იან. 2026 – 20 მარ. 2026

    კოპა სუდამერიკანა

    1 მატჩი · 0–0–1 · 0.00 ქულა მატჩზე · 1–2 გოლები (0% მოგებული)

    Lსაუკეთესო 1–2 v Palestinoყველაზე დაბალი 1–2 v Palestinoმწვრთნელობისას 5 მარ. 2026
  2. O'Higgins1 იან. 2025 – 31 დეკ. 2025

    1. Division

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

  3. დეფენსა ი ხუსტისია27 მაი. 2024 – 26 აგვ. 2024

    პროფესიონალური ლიგა

    10 მატჩი · 1–4–5 · 0.70 ქულა მატჩზე · 7–17 გოლები (10% მოგებული)

    DLLLWLსაუკეთესო 1–0 v ბანფილდიყველაზე დაბალი 0–3 at ველეს სარსფილდიმწვრთნელობისას 30 მაი. 2024 – 24 აგვ. 2024
  4. დეფენსა ი ხუსტისია25 მაი. 2024 – 26 მაი. 2024

    პროფესიონალური ლიგა

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

  5. ევერტონი1 იან. 2022 – 12 მარ. 2024

    კოპა სუდამერიკანა

    19 მატჩი · 7–4–8 · 1.32 ქულა მატჩზე · 23–27 გოლები (37% მოგებული)

    WDLDWLსაუკეთესო 4–1 v ბრენტფორდიყველაზე დაბალი 0–4 at კრისტალ პალასიმწვრთნელობისას 8 იან. 2022 – 27 იან. 2024

ფორმა ბოლო 30 სულ 30 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 30 მატჩი: 1.07 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
Premier League 23/24პრემიერ ლიგა20–0–20.000–4
Premier League 22/23პრემიერ ლიგა20–1–10.502–3
Premier League 21/22პრემიერ ლიგა10–0–10.000–1
Liga Profesional 2024პროფესიონალური ლიგა91–4–40.787–16
FA Cup 23/24FA Cup31–1–11.332–2
FA Cup 22/23FA Cup10–0–10.001–3
FA Cup 21/22FA Cup42–1–11.758–7
EFL Cup 23/24EFL თასი43–1–02.508–3
EFL Cup 22/23EFL თასი21–0–11.502–4
Copa Sudamericana 2024კოპა სუდამერიკანა10–0–10.000–1
CONMEBOL Sudamericana 2026კოპა სუდამერიკანა10–0–10.001–2

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

დეფენსა ი ხუსტისია

27 მაი. 2024 – 26 აგვ. 2024

10 მატჩი მისი მონაწილეობით · 23 გარეშე · პროფესიონალური ლიგა

  • ქულები მატჩზე−0.600.7010მ1.3023მ
  • მოგების სიხშირე−20.4 პპ10%10მ30%23მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე−0.340.7010მ1.0423მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.661.7010მ1.0423მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ევერტონი

1 იან. 2022 – 12 მარ. 2024

19 მატჩი მისი მონაწილეობით · 27 გარეშე · კოპა სუდამერიკანა

  • ქულები მატჩზე−0.021.3219მ1.3327მ
  • მოგების სიხშირე−0.2 პპ37%19მ37%27მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.021.2119მ1.1927მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.101.4219მ1.5227მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 30 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები10.5−0.511.0(30მ, შედარება: 14ათ.მ)
  • აუტები22.6+0.522.1(30მ, შედარება: 14ათ.მ)
  • დარტყმები13.2+1.012.2(30მ, შედარება: 14ათ.მ)
  • კარში დარტყმები3.9−0.34.2(30მ, შედარება: 14ათ.მ)
  • ვარდნები18.7+1.617.1(30მ, შედარება: 13ათ.მ)
  • მოგერიებები2.6−0.42.9(30მ, შედარება: 14ათ.მ)
  • ჩაჭრები10.5+1.29.3(30მ, შედარება: 13ათ.მ)
  • თამაშგარეები2.1+0.31.9(30მ, შედარება: 13ათ.მ)
  • კუთხურები4.7−0.14.9(30მ, შედარება: 14ათ.მ)
  • ბარათები2.1+0.02.1(29მ, შედარება: 13ათ.მ)
  • დრიბლინგები7.5−0.37.8(30მ, შედარება: 13ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.8−0.48.2(30მ, შედარება: 14ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 24 მატჩი შემადგენლობით

  • 3-4-39
  • 4-2-3-16
  • 3-4-2-15
  • 5-3-22
  • 4-1-4-12

ძირითადი მოთამაშეები 30 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Amadou Onana1,138′13 გამოსვლა · 13 სასტარტო გამოსვლები 7.16
  • Jordan Pickford1,080′16 გამოსვლა · 12 სასტარტო გამოსვლები 6.68
  • Vitaliy Mykolenko1,053′16 გამოსვლა · 13 სასტარტო გამოსვლები 6.79
  • James Tarkowski1,031′13 გამოსვლა · 11 სასტარტო გამოსვლები 6.98
  • Michael Keane964′17 გამოსვლა · 10 სასტარტო გამოსვლები 6.69
  • James Garner952′11 გამოსვლა · 11 სასტარტო გამოსვლები 7.20
  • Nathan Patterson886′17 გამოსვლა · 12 სასტარტო გამოსვლები 6.44
  • Dwight McNeil819′12 გამოსვლა · 9 სასტარტო გამოსვლები 7.16
  • Jarrad Branthwaite810′12 გამოსვლა · 9 სასტარტო გამოსვლები 7.00
  • Santiago Ramos Mingo810′9 გამოსვლა · 9 სასტარტო გამოსვლები 6.99
  • Kevin Gutiérrez765′9 გამოსვლა · 9 სასტარტო გამოსვლები 6.77
  • Abdoulaye Doucouré748′12 გამოსვლა · 7 სასტარტო გამოსვლები 6.65