Francesco Farioli

იტალია37 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 187 მატჩი

ცნობილია სახელით: F. Farioli

მიმდინარე კლუბი

პორტო

ისტორია 187 მატჩი · 111–35–41

  • მატჩი1874 კლუბი
  • record111–35–41მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.9759% მოგება
  • გოლები324–1911.73 საკუთარი · 1.02 გაშვებული

Francesco Farioli: ბაზაში 187 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში8 იან. 2022 და 14 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 111 მოგება, 35 ფრე და მარცხი:41 — სულ 59% —1.97 ქულა მატჩზე, გატანილი:324, გაშვებული: 191.

საუკეთესო პერიოდია პორტო: 2.43ქულა მატჩზე, 56 მატჩში, მეტოქე: 1.49, ადგილი: ალანიასპორი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 16 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 10, მიმდინარე სერია: 1 defeat.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —137, სულ 179 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
8 იან. 2022 · 1–1 v ბაშაქშეჰირი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
20 იან. 2022 · 6–0 v Hatayspor
ყველაზე დიდი მარცხი
18 სექ. 2022 · 0–5 at ფენერბახჩე
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 127 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 127 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

183 სულ 187 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 177 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 4 spells

  1. პორტოაქტიური6 ივლ. 2025 – დღემდე

    Liga Portugal 2

    56 მატჩი · 43–7–6 · 2.43 ქულა მატჩზე · 106–37 გოლები (77% მოგებული)

    WLWWWLსაუკეთესო 4–0 v კასა პიაყველაზე დაბალი 0–2 at ნოტინგემიმწვრთნელობისას 11 აგვ. 2025 – 14 ოქტ. 2026
  2. აიაქსი1 ივლ. 2024 – 30 ივნ. 2025

    ერედივიზიონი

    52 მატჩი · 34–7–11 · 2.10 ქულა მატჩზე · 99–51 გოლები (65% მოგებული)

    WLDLDWსაუკეთესო 5–0 v სიტარდიყველაზე დაბალი 0–4 at უტრეხტიმწვრთნელობისას 25 ივლ. 2024 – 18 მაი. 2025
  3. ნიცა1 ივლ. 2023 – 30 ივნ. 2024

    ლიგა 1

    38 მატჩი · 17–11–10 · 1.63 ქულა მატჩზე · 48–35 გოლები (45% მოგებული)

    WDWWLDსაუკეთესო 4–1 at მონპელიეყველაზე დაბალი 0–2 at რენიმწვრთნელობისას 11 აგვ. 2023 – 19 მაი. 2024
  4. ალანიასპორი31 დეკ. 2021 – 26 თებ. 2023

    სუპერ ლიგა

    41 მატჩი · 17–10–14 · 1.49 ქულა მატჩზე · 71–68 გოლები (41% მოგებული)

    LWDLLLსაუკეთესო 6–0 v Hataysporყველაზე დაბალი 0–5 at ფენერბახჩემწვრთნელობისას 8 იან. 2022 – 5 თებ. 2023

ფორმა ბოლო 40 სულ 187 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 2.38 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 25/26ევროპა ლიგა127–3–22.0018–10
UEFA Europa League 24/25ევროპა ლიგა1810–1–71.7232–19
UEFA Champions League 26/27ჩემპიონთა ლიგა20–0–20.002–5
Super Lig 22/23სუპერ ლიგა226–7–91.1433–41
Super Lig 21/22სუპერ ლიგა1911–3–51.9038–27
Ligue 1 23/24ლიგა 13415–10–91.6240–29
Liga Portugal 26/27პრიმეირა ლიგა88–0–03.0020–4
Liga Portugal 25/26პრიმეირა ლიგა3428–4–22.5966–18
Eredivisie 24/25ერედივიზიონი3424–6–42.2967–32
Coupe de France 23/24Coupe de France42–1–11.758–6

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

პორტო

6 ივლ. 2025 – დღემდე

56 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · Liga Portugal 2

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—2.4356მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—77%56მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.8956მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—0.6656მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

აიაქსი

1 ივლ. 2024 – 30 ივნ. 2025

52 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ერედივიზიონი

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—2.1052მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—65%52მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.9052მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—0.9852მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ნიცა

1 ივლ. 2023 – 30 ივნ. 2024

38 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 1

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.6338მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—45%38მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.2638მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—0.9238მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 183 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები12.5+0.112.3(178მ, შედარება: 104ათ.მ)
  • აუტები17.9−1.519.4(178მ, შედარება: 104ათ.მ)
  • დარტყმები13.8+1.012.7(178მ, შედარება: 104ათ.მ)
  • კარში დარტყმები5.1+0.64.5(178მ, შედარება: 104ათ.მ)
  • ვარდნები15.3−1.316.6(177მ, შედარება: 102ათ.მ)
  • მოგერიებები2.5−0.53.1(177მ, შედარება: 103ათ.მ)
  • ჩაჭრები8.5−0.89.3(177მ, შედარება: 102ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.9+0.11.7(167მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • კუთხურები5.4+0.64.8(178მ, შედარება: 104ათ.მ)
  • ბარათები2.0−0.12.2(176მ, შედარება: 102ათ.მ)
  • დრიბლინგები8.1+0.27.9(177მ, შედარება: 102ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები6.2−1.47.6(178მ, შედარება: 103ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 176 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-3-3137
  • 3-4-2-116
  • 4-1-4-113
  • 4-2-3-18
  • 3-4-1-22

ძირითადი მოთამაშეები 177 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Pablo Rosario5,192′84 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.94
  • Diogo Costa4,887′56 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 7.03
  • Victor Froholdt4,314′54 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.70
  • Jan Bednarek4,271′52 გამოსვლა · 51 სასტარტო გამოსვლები 7.14
  • Jakub Kiwior3,734′50 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 7.28
  • Pepê3,700′54 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.92
  • Alberto Costa3,559′52 გამოსვლა · 39 სასტარტო გამოსვლები 6.95
  • Jorrel Hato3,477′44 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 7.05
  • Josip Šutalo3,335′40 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 7.20
  • Kenneth Taylor3,191′44 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 7.09
  • Remko Pasveer3,114′39 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 7.06
  • Marcin Bułka3,060′34 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.99