
Fabio Pecchia
იტალია53 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 172 მატჩი
ცნობილია სახელით: F. Pecchia
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 172 მატჩი · 75–52–45
- მატჩი1723 კლუბი
- record75–52–45მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.6144% მოგება
- გოლები247–1881.44 საკუთარი · 1.09 გაშვებული
Fabio Pecchia: ბაზაში 172 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში17 იან. 2021 და 10 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 75 მოგება, 52 ფრე და მარცხი:45 — სულ 44% —1.61 ქულა მატჩზე, გატანილი:247, გაშვებული: 188.
საუკეთესო პერიოდია კრემონეზე: 1.72ქულა მატჩზე, 60 მატჩში, მეტოქე: 1.56, ადგილი: პარმა.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 10 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 2 draws.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —121, სულ 165 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 28 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 26 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 2.
171 სულ 172 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 172 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
კრემონეზეაქტიური2 სექ. 2026 – დღემდე 2 მატჩი · 0–2–0 · 1.00 ქულა მატჩზე · 0–0 გოლები (0% მოგებული)
პარმა2 ივნ. 2022 – 19 თებ. 2025 110 მატჩი · 46–34–30 · 1.56 ქულა მატჩზე · 159–128 გოლები (42% მოგებული)
კრემონეზე7 იან. 2021 – 8 ივნ. 2022 60 მატჩი · 29–16–15 · 1.72 ქულა მატჩზე · 88–60 გოლები (48% მოგებული)
WLWLLWსაუკეთესო 4–0 v ფროზინონეყველაზე დაბალი 0–3 v Perugiaმწვრთნელობისას 17 იან. 2021 – 6 მაი. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 172 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.07 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Serie B 26/27 | სერია B | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 0–0 |
| Serie B 23/24 | სერია B | 38 | 21–13–4 | 2.00 | 66–35 |
| Serie B 22/23 | სერია B | 40 | 17–11–12 | 1.55 | 50–42 |
| Serie B 21/22 | სერია B | 38 | 20–9–9 | 1.82 | 57–39 |
| Serie B 20/21 | სერია B | 21 | 9–6–6 | 1.57 | 31–21 |
| Serie A 24/25 | სერია A | 25 | 4–8–13 | 0.80 | 30–45 |
| Coppa Italia 24/25 | კოპა იტალია | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| Coppa Italia 23/24 | კოპა იტალია | 3 | 2–1–0 | 2.33 | 9–4 |
| Coppa Italia 22/23 | კოპა იტალია | 3 | 2–1–0 | 2.33 | 4–1 |
| Coppa Italia 21/22 | კოპა იტალია | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 0–0 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
პარმა
2 ივნ. 2022 – 19 თებ. 2025110 მატჩი მისი მონაწილეობით · 13 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე+0.33
- მოგების სიხშირე+18.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.37
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.16
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
კრემონეზე
7 იან. 2021 – 8 ივნ. 202260 მატჩი მისი მონაწილეობით · 17 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე+0.84
- მოგების სიხშირე+30.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.59
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.35
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 171 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები13.3−1.014.3(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
- აუტები20.5−1.121.6(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
- დარტყმები13.8+1.012.8(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.5+0.44.1(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
- ვარდნები14.6−0.515.0(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
- მოგერიებები2.5−0.42.9(171მ, შედარება: 124ათ.მ)
- ჩაჭრები10.0+0.59.5(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
- თამაშგარეები1.3−0.51.8(170მ, შედარება: 118ათ.მ)
- კუთხურები5.4+0.54.9(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
- ბარათები2.3−0.22.5(170მ, შედარება: 123ათ.მ)
- დრიბლინგები8.3+1.46.9(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.7−0.68.3(171მ, შედარება: 125ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 160 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-1121
- 4-3-326
- 4-1-4-16
- 4-4-24
- 4-3-1-23
ძირითადი მოთამაშეები 172 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Enrico Delprato8,343′103 გამოსვლა · 90 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Adrián Bernabé6,242′85 გამოსვლა · 71 სასტარტო გამოსვლები 7.29
- Dennis Man6,115′94 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Nahuel Estévez5,865′95 გამოსვლა · 66 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Simon Sohm5,748′104 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Emanuele Valeri5,618′74 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Leandro Chichizola5,105′99 გამოსვლა · 56 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Marco Carnesecchi5,093′58 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Yordan Osorio5,082′78 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Ange-Yoan Bonny4,585′108 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Woyo Coulibaly4,502′93 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 6.64
- Matteo Bianchetti4,360′53 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 7.01