
Enzo Maresca
იტალია45 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 151 მატჩი
ცნობილია სახელით: E. Maresca
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 151 მატჩი · 95–22–34
- მატჩი1513 კლუბი
- record95–22–34მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე2.0363% მოგება
- გოლები310–1552.05 საკუთარი · 1.03 გაშვებული
Enzo Maresca: ბაზაში 151 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში6 აგვ. 2023 და 14 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 95 მოგება, 22 ფრე და მარცხი:34 — სულ 63% —2.03 ქულა მატჩზე, გატანილი:310, გაშვებული: 155.
საუკეთესო პერიოდია ლესტერი: 2.08ქულა მატჩზე, 53 მატჩში, მეტოქე: 1.94, ადგილი: ჩელსი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 12 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 8, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —98, სულ 143 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 123 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 120 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 3.
144 სულ 151 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 143 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
მანჩესტერ სიტიაქტიური1 ივლ. 2026 – დღემდე 9 მატჩი · 8–0–1 · 2.67 ქულა მატჩზე · 25–9 გოლები (89% მოგებული)
ჩელსი1 ივლ. 2024 – 31 დეკ. 2025 89 მატჩი · 52–17–20 · 1.94 ქულა მატჩზე · 183–96 გოლები (58% მოგებული)
DLWWDDსაუკეთესო 8–0 v FC Noahყველაზე დაბალი 0–3 at ბრაიტონიმწვრთნელობისას 18 აგვ. 2024 – 30 დეკ. 2025ლესტერი1 ივლ. 2023 – 30 ივნ. 2024 53 მატჩი · 35–5–13 · 2.08 ქულა მატჩზე · 102–50 გოლები (66% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 151 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 2.08 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League 24/25 | კონფერენს ლიგა | 15 | 13–0–2 | 2.60 | 45–12 |
| UEFA Champions League 26/27 | ჩემპიონთა ლიგა | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 4–4 |
| UEFA Champions League 25/26 | ჩემპიონთა ლიგა | 6 | 3–1–2 | 1.67 | 13–8 |
| Premier League 26/27 | პრემიერ ლიგა | 6 | 6–0–0 | 3.00 | 16–5 |
| Premier League 25/26 | პრემიერ ლიგა | 17 | 7–6–4 | 1.59 | 28–19 |
| Premier League 24/25 | პრემიერ ლიგა | 37 | 19–9–9 | 1.78 | 63–43 |
| FIFA Club World Cup 2025 | Club World Championship | 7 | 5–1–1 | 2.29 | 14–5 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 6–2 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 4 | 2–1–1 | 1.75 | 8–6 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 5–0 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 3 | 3–0–0 | 3.00 | 9–5 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 5–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
მანჩესტერ სიტი
1 ივლ. 2026 – დღემდე9 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · პრემიერ ლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ჩელსი
1 ივლ. 2024 – 31 დეკ. 202589 მატჩი მისი მონაწილეობით · 25 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.82
- მოგების სიხშირე+26.4 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.70
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.72
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ლესტერი
1 ივლ. 2023 – 30 ივნ. 202453 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 1
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 144 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.7−0.411.1(144მ, შედარება: 105ათ.მ)
- აუტები17.3−2.019.3(144მ, შედარება: 105ათ.მ)
- დარტყმები15.0+2.112.9(144მ, შედარება: 105ათ.მ)
- კარში დარტყმები5.6+1.24.5(144მ, შედარება: 105ათ.მ)
- ვარდნები15.4−1.516.8(144მ, შედარება: 104ათ.მ)
- მოგერიებები2.7−0.33.0(144მ, შედარება: 104ათ.მ)
- ჩაჭრები8.4−0.38.7(144მ, შედარება: 104ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8−0.01.8(138მ, შედარება: 96ათ.მ)
- კუთხურები5.7+0.65.1(144მ, შედარება: 104ათ.მ)
- ბარათები2.1−0.02.1(141მ, შედარება: 100ათ.მ)
- დრიბლინგები8.6+1.27.4(144მ, შედარება: 104ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.2−1.37.5(144მ, შედარება: 105ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 139 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-198
- 4-3-334
- 3-2-4-13
- 4-1-4-13
- 3-4-2-11
ძირითადი მოთამაშეები 143 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Enzo Fernández5,896′83 გამოსვლა · 66 სასტარტო გამოსვლები 7.27
- Kiernan Dewsbury-Hall5,556′93 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.31
- Marc Cucurella5,533′75 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Moisés Caicedo5,438′70 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Robert Sánchez4,865′77 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Pedro Neto4,434′75 გამოსვლა · 51 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Harry Winks4,233′50 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Cole Palmer4,119′59 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 7.46
- Wout Faes4,095′51 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 7.19
- Mads Hermansen3,960′47 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Jannik Vestergaard3,931′48 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 7.27
- Tosin Adarabioyo3,718′75 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 7.02