
Derek McInnes
გაერთიანებული სამეფო55 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 169 მატჩი
ცნობილია სახელით: D. McInnes
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 169 მატჩი · 69–42–58
- მატჩი1693 კლუბი
- record69–42–58მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4741% მოგება
- გოლები214–2191.27 საკუთარი · 1.30 გაშვებული
Derek McInnes: ბაზაში 169 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში30 ივლ. 2022 და 10 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 69 მოგება, 42 ფრე და მარცხი:58 — სულ 41% —1.47 ქულა მატჩზე, გატანილი:214, გაშვებული: 219.
საუკეთესო პერიოდია ჰართსი: 2.10ქულა მატჩზე, 38 მატჩში, მეტოქე: 1.23, ადგილი: კილმარნოკი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 12 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 6, მიმდინარე სერია: 6 wins.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-4-2 —49, სულ 129 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 30 ივლ. 2022 · 1–1 v დანდი იუნ.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 158 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 158 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
168 სულ 169 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 163 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
რეინჯერსიაქტიური17 ივნ. 2026 – დღემდე 12 მატჩი · 7–2–3 · 1.92 ქულა მატჩზე · 14–9 გოლები (58% მოგებული)
WWWWWWსაუკეთესო 3–1 v კილმარნოკიყველაზე დაბალი 0–1 at იაბლონეციმწვრთნელობისას 31 ივლ. 2026 – 10 ოქტ. 2026ჰართსი თარიღები შეუმოწმებელია 4 აგვ. 2025 – 16 მაი. 2026 38 მატჩი · 24–8–6 · 2.10 ქულა მატჩზე · 67–34 გოლები (63% მოგებული)
კილმარნოკი თარიღები შეუმოწმებელია 30 ივლ. 2022 – 14 მაი. 2025 119 მატჩი · 38–32–49 · 1.23 ქულა მატჩზე · 133–176 გოლები (32% მოგებული)
WLWWWLსაუკეთესო 4–0 v აბერდინიყველაზე დაბალი 0–6 at რეინჯერსიმწვრთნელობისას 30 ივლ. 2022 – 14 მაი. 2025
ფორმა ბოლო 40 სულ 169 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.93 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 26/27 | ევროპა ლიგა | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 2–3 |
| UEFA Europa League 24/25 | ევროპა ლიგა | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 1–2 |
| UEFA Conference League 26/27 | კონფერენს ლიგა | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 1–1 |
| UEFA Conference League 24/25 | კონფერენს ლიგა | 4 | 1–2–1 | 1.25 | 4–5 |
| Premiership 26/27 | პრემიერშიპი | 8 | 6–1–1 | 2.38 | 11–5 |
| Premiership 25/26 | პრემიერშიპი | 38 | 24–8–6 | 2.10 | 67–34 |
| Premiership 24/25 | პრემიერშიპი | 37 | 12–8–17 | 1.19 | 45–63 |
| Premiership 23/24 | პრემიერშიპი | 38 | 14–14–10 | 1.47 | 46–44 |
| Premiership 22/23 | პრემიერშიპი | 38 | 11–7–20 | 1.05 | 37–62 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
რეინჯერსი
17 ივნ. 2026 – დღემდე12 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · პრემიერშიპი
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ჰართსი
4 აგვ. 2025 – 16 მაი. 202638 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
კილმარნოკი
30 ივლ. 2022 – 14 მაი. 2025119 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+1.23
- მოგების სიხშირე+31.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+1.12
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.48
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 168 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.6+0.211.4(166მ, შედარება: 72ათ.მ)
- აუტები24.8+1.623.2(165მ, შედარება: 71ათ.მ)
- დარტყმები13.1+0.212.8(164მ, შედარება: 71ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.1−0.24.3(165მ, შედარება: 71ათ.მ)
- ვარდნები15.7+0.015.7(163მ, შედარება: 71ათ.მ)
- მოგერიებები2.8−0.12.9(164მ, შედარება: 71ათ.მ)
- ჩაჭრები8.8+0.68.2(162მ, შედარება: 70ათ.მ)
- თამაშგარეები1.4−0.31.7(153მ, შედარება: 63ათ.მ)
- კუთხურები5.3+0.15.3(166მ, შედარება: 72ათ.მ)
- ბარათები2.0−0.02.0(163მ, შედარება: 69ათ.მ)
- დრიბლინგები6.1−0.36.4(162მ, შედარება: 70ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.0−0.38.3(165მ, შედარება: 71ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 109 მატჩი შემადგენლობით
- 4-4-249
- 4-2-3-122
- 3-5-219
- 3-4-1-212
- 3-4-2-17
ძირითადი მოთამაშეები 163 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Lewis Mayo9,412′109 გამოსვლა · 105 სასტარტო გამოსვლები 6.71
- Danny Armstrong7,900′112 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Stuart Findlay7,730′89 გამოსვლა · 88 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Joe Wright7,388′97 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Kyle Vassell5,413′76 გამოსვლა · 68 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- David Watson5,179′87 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.67
- Liam Polworth5,104′103 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Bradley Lyons5,047′84 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Marley Watkins4,965′69 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Corrie Ndaba4,884′65 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Liam Donnelly4,672′83 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Robbie Deas4,490′70 გამოსვლა · 50 სასტარტო გამოსვლები 6.76