
Dean Smith
გაერთიანებული სამეფო55 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 180 მატჩი
ცნობილია სახელით: D. Smith
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 180 მატჩი · 68–38–74
- მატჩი1804 კლუბი
- record68–38–74მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3438% მოგება
- გოლები242–2611.34 საკუთარი · 1.45 გაშვებული
Dean Smith: ბაზაში 180 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში14 აგვ. 2021 და 14 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 68 მოგება, 38 ფრე და მარცხი:74 — სულ 38% —1.34 ქულა მატჩზე, გატანილი:242, გაშვებული: 261.
საუკეთესო პერიოდია შარლოტი: 1.54ქულა მატჩზე, 103 მატჩში, მეტოქე: 1.07, ადგილი: ნორვიჩი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 10 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 9, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —92, სულ 180 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 24 აგვ. 2021 · 6–0 at Barrow AFC
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 162 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 160 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 2.
180 სულ 180 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 180 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
შარლოტიაქტიური12 დეკ. 2023 – დღემდე 103 მატჩი · 46–21–36 · 1.54 ქულა მატჩზე · 154–133 გოლები (45% მოგებული)
WDWLWLსაუკეთესო 6–1 v ნიუ იორკ რედ ბულზიყველაზე დაბალი 0–3 v მინესოტამწვრთნელობისას 25 თებ. 2024 – 14 ოქტ. 2026ლესტერი11 აპრ. 2023 – 30 ივნ. 2023 8 მატჩი · 2–3–3 · 1.13 ქულა მატჩზე · 11–16 გოლები (25% მოგებული)
DDLLDWსაუკეთესო 2–1 v ვულვზიყველაზე დაბალი 0–3 v ლივერპულიმწვრთნელობისას 15 აპრ. 2023 – 28 მაი. 2023ნორვიჩი15 ნოე. 2021 – 5 იან. 2023 56 მატჩი · 16–12–28 · 1.07 ქულა მატჩზე · 56–91 გოლები (29% მოგებული)
DWLWLLსაუკეთესო 3–0 at უოტფორდიყველაზე დაბალი 0–5 v არსენალიმწვრთნელობისას 20 ნოე. 2021 – 26 დეკ. 2022ასტონ ვილა თარიღები შეუმოწმებელია 14 აგვ. 2021 – 5 ნოე. 2021 13 მატჩი · 4–2–7 · 1.08 ქულა მატჩზე · 21–21 გოლები (31% მოგებული)
WLLLLLსაუკეთესო 6–0 at Barrow AFCყველაზე დაბალი 0–3 at ჩელსიმწვრთნელობისას 14 აგვ. 2021 – 5 ნოე. 2021
ფორმა ბოლო 40 სულ 180 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.63 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 22/23 | პრემიერ ლიგა | 8 | 2–3–3 | 1.13 | 11–16 |
| Premier League 21/22 | პრემიერ ლიგა | 38 | 7–6–25 | 0.71 | 32–78 |
| MLS 2026 | MLS | 29 | 13–7–9 | 1.59 | 51–43 |
| MLS 2025 | MLS | 37 | 19–3–15 | 1.62 | 56–50 |
| MLS 2024 | MLS | 37 | 14–11–12 | 1.43 | 47–40 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 3–2 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 4–4 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 7–1 |
| Championship 22/23 | ჩემპიონშიპი | 24 | 10–5–9 | 1.46 | 31–27 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
შარლოტი
12 დეკ. 2023 – დღემდე103 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ლესტერი
11 აპრ. 2023 – 30 ივნ. 20238 მატჩი მისი მონაწილეობით · 30 გარეშე · ლიგა 1
- ქულები მატჩზე+0.29
- მოგების სიხშირე+1.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.05
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.27
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ნორვიჩი
15 ნოე. 2021 – 5 იან. 202356 მატჩი მისი მონაწილეობით · 31 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.07
- მოგების სიხშირე+2.8 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.03
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.03
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 180 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.3−1.011.3(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
- აუტები19.6+0.519.0(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
- დარტყმები11.3−1.412.7(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.2−0.34.5(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
- ვარდნები13.8−1.915.7(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
- მოგერიებები3.6+0.63.0(180მ, შედარება: 164ათ.მ)
- ჩაჭრები8.6−0.69.2(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7−0.11.8(172მ, შედარება: 150ათ.მ)
- კუთხურები4.6−0.45.0(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
- ბარათები2.0−0.02.0(174მ, შედარება: 156ათ.მ)
- დრიბლინგები7.0−0.47.4(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.3+0.97.4(180მ, შედარება: 165ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 163 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-192
- 4-3-350
- 4-4-211
- 4-1-4-15
- 5-3-25
ძირითადი მოთამაშეები 180 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Kristijan Kahlina9,090′103 გამოსვლა · 101 სასტარტო გამოსვლები 7.34
- Ashley Westwood8,617′98 გამოსვლა · 96 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Nathan Byrne6,770′82 გამოსვლა · 75 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Adilson Malanda6,320′72 გამოსვლა · 71 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Kerwin Vargas5,610′90 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Brandt Bronico5,566′96 გამოსვლა · 63 სასტარტო გამოსვლები 6.73
- Tim Ream5,388′65 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Pep Biel5,364′66 გამოსვლა · 63 სასტარტო გამოსვლები 7.21
- Andrew Privett5,325′101 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Djibril Diani4,695′99 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Liel Abada4,574′90 გამოსვლა · 56 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Grant Hanley4,330′49 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 7.01