
David Moyes
გაერთიანებული სამეფო63 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 298 მატჩი
ცნობილია სახელით: D. Moyes
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 298 მატჩი · 126–69–103
- მატჩი2982 კლუბი
- record126–69–103მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.5042% მოგება
- გოლები440–3861.48 საკუთარი · 1.30 გაშვებული
David Moyes: ბაზაში 298 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში1 იან. 2020 და 17 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 126 მოგება, 69 ფრე და მარცხი:103 — სულ 42% —1.50 ქულა მატჩზე, გატანილი:440, გაშვებული: 386.
საუკეთესო პერიოდია ვესტ ჰემი: 1.53ქულა მატჩზე, 229 მატჩში, მეტოქე: 1.41, ადგილი: ევერტონი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 8 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 6, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —215, სულ 298 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 197 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 196 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 1.
298 სულ 298 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 298 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ევერტონიაქტიური11 იან. 2025 – დღემდე 69 მატჩი · 25–22–22 · 1.41 ქულა მატჩზე · 88–80 გოლები (36% მოგებული)
DDWWDLსაუკეთესო 4–0 v ლესტერიყველაზე დაბალი 0–3 v ტოტენჰემიმწვრთნელობისას 15 იან. 2025 – 17 ოქტ. 2026ვესტ ჰემი29 დეკ. 2019 – 30 ივნ. 2024 229 მატჩი · 101–47–81 · 1.53 ქულა მატჩზე · 352–306 გოლები (44% მოგებული)
DLDLWLსაუკეთესო 5–0 v ფრაიბურგიყველაზე დაბალი 0–6 v არსენალიმწვრთნელობისას 1 იან. 2020 – 19 მაი. 2024
ფორმა ბოლო 40 სულ 298 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.30 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 23/24 | ევროპა ლიგა | 10 | 6–1–3 | 1.90 | 16–8 |
| UEFA Europa League 21/22 | ევროპა ლიგა | 12 | 6–2–4 | 1.67 | 17–8 |
| UEFA Europa Conference League 22/23 | კონფერენს ლიგა | 15 | 14–1–0 | 2.87 | 35–9 |
| Premier League 26/27 | პრემიერ ლიგა | 7 | 2–4–1 | 1.43 | 8–7 |
| Premier League 25/26 | პრემიერ ლიგა | 37 | 12–10–15 | 1.24 | 45–49 |
| Premier League 24/25 | პრემიერ ლიგა | 19 | 8–7–4 | 1.63 | 27–19 |
| Premier League 23/24 | პრემიერ ლიგა | 38 | 14–10–14 | 1.37 | 60–74 |
| Premier League 22/23 | პრემიერ ლიგა | 38 | 11–7–20 | 1.05 | 42–55 |
| Premier League 21/22 | პრემიერ ლიგა | 38 | 16–8–14 | 1.47 | 60–51 |
| Premier League 20/21 | პრემიერ ლიგა | 38 | 19–8–11 | 1.71 | 62–47 |
| Premier League 19/20 | პრემიერ ლიგა | 19 | 5–5–9 | 1.05 | 28–30 |
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ევერტონი
11 იან. 2025 – დღემდე69 მატჩი მისი მონაწილეობით · 20 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.41
- მოგების სიხშირე+16.2 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.43
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.09
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ვესტ ჰემი
29 დეკ. 2019 – 30 ივნ. 2024229 მატჩი მისი მონაწილეობით · 19 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.53
- მოგების სიხშირე+17.8 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.43
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.34
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 298 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები9.7−1.210.9(298მ, შედარება: 191ათ.მ)
- აუტები19.5+0.019.5(298მ, შედარება: 191ათ.მ)
- დარტყმები12.0−0.712.7(298მ, შედარება: 191ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.2−0.24.4(298მ, შედარება: 191ათ.მ)
- ვარდნები15.9−0.616.5(298მ, შედარება: 189ათ.მ)
- მოგერიებები3.1+0.13.0(297მ, შედარება: 189ათ.მ)
- ჩაჭრები9.7+0.49.3(296მ, შედარება: 187ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9+0.01.8(275მ, შედარება: 167ათ.მ)
- კუთხურები4.9−0.25.1(298მ, შედარება: 197ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.32.0(272მ, შედარება: 175ათ.მ)
- დრიბლინგები7.8−0.58.4(296მ, შედარება: 187ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.0+0.57.5(296მ, შედარება: 188ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 267 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-1215
- 3-4-2-120
- 4-3-316
- 3-4-1-29
- 5-4-17
ძირითადი მოთამაშეები 298 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Tomáš Souček16,736′213 გამოსვლა · 187 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Jarrod Bowen15,754′206 გამოსვლა · 177 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Declan Rice13,469′158 გამოსვლა · 148 სასტარტო გამოსვლები 7.18
- Łukasz Fabiański13,328′197 გამოსვლა · 149 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Vladimír Coufal13,076′176 გამოსვლა · 147 სასტარტო გამოსვლები 6.82
- Aaron Cresswell12,390′198 გამოსვლა · 138 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Michail Antonio12,077′175 გამოსვლა · 140 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Pablo Fornals11,037′201 გამოსვლა · 123 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Saïd Benrahma8,739′172 გამოსვლა · 93 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Kurt Zouma8,711′127 გამოსვლა · 100 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Angelo Ogbonna8,459′172 გამოსვლა · 95 სასტარტო გამოსვლები 6.75
- Craig Dawson7,389′98 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 6.90