
Daniel Thioune
გერმანია52 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 152 მატჩი
ცნობილია სახელით: D. Thioune
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 152 მატჩი · 68–41–43
- მატჩი1522 კლუბი
- record68–41–43მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.6145% მოგება
- გოლები268–2101.76 საკუთარი · 1.38 გაშვებული
Daniel Thioune: ბაზაში 152 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში13 თებ. 2022 და 17 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 68 მოგება, 41 ფრე და მარცხი:43 — სულ 45% —1.61 ქულა მატჩზე, გატანილი:268, გაშვებული: 210.
საუკეთესო პერიოდია Fortuna Düsseldorf: 1.68ქულა მატჩზე, 131 მატჩში, მეტოქე: 1.19, ადგილი: ვერდერი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 12 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 2 draws.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —54, სულ 149 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 26 აგვ. 2023 · 5–0 at ელვერსბერგი
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 3 აპრ. 2024 · 0–4 at ლევერკუზენი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 81 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 79 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 2 მატჩი და მოაკლდა 0.
152 სულ 152 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 152 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ვერდერიაქტიური4 თებ. 2026 – დღემდე 21 მატჩი · 7–4–10 · 1.19 ქულა მატჩზე · 30–34 გოლები (33% მოგებული)
Fortuna Düsseldorf8 თებ. 2022 – 20 აგვ. 2025 131 მატჩი · 61–37–33 · 1.68 ქულა მატჩზე · 238–176 გოლები (47% მოგებული)
LLLWDLსაუკეთესო 5–0 at ელვერსბერგიყველაზე დაბალი 0–4 at ლევერკუზენიმწვრთნელობისას 13 თებ. 2022 – 3 ოქტ. 2025
ფორმა ბოლო 40 სულ 152 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.23 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal 26/27 | DFB თასი | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 3–0 |
| DFB Pokal 25/26 | DFB თასი | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 4–2 |
| DFB Pokal 24/25 | DFB თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| DFB Pokal 23/24 | DFB თასი | 5 | 2–2–1 | 1.60 | 9–10 |
| DFB Pokal 22/23 | DFB თასი | 3 | 2–1–0 | 2.33 | 8–2 |
| Bundesliga 26/27 | ბუნდესლიგა | 6 | 2–3–1 | 1.50 | 12–12 |
| Bundesliga 25/26 | ბუნდესლიგა | 14 | 4–1–9 | 0.93 | 15–22 |
| Bundesliga 23/24 | ბუნდესლიგა | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| 2nd Bundesliga 23/24 | 2. ბუნდესლიგა | 34 | 18–9–7 | 1.85 | 72–40 |
| 2nd Bundesliga 22/23 | 2. ბუნდესლიგა | 34 | 17–7–10 | 1.71 | 60–43 |
| 2nd Bundesliga 21/22 | 2. ბუნდესლიგა | 13 | 6–6–1 | 1.85 | 22–12 |
| 2. Bundesliga 25/26 | 2. ბუნდესლიგა | 4 | 0–1–3 | 0.25 | 3–10 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ვერდერი
4 თებ. 2026 – დღემდე21 მატჩი მისი მონაწილეობით · 20 გარეშე · 2. ბუნდესლიგა
- ქულები მატჩზე+0.24
- მოგების სიხშირე+13.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.33
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.28
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
Fortuna Düsseldorf
8 თებ. 2022 – 20 აგვ. 2025131 მატჩი მისი მონაწილეობით · 54 გარეშე · 2. ბუნდესლიგა
- ქულები მატჩზე+0.62
- მოგების სიხშირე+16.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.78
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.12
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 152 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.8−0.811.6(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- აუტები19.5−1.521.0(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- დარტყმები14.0+0.213.8(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- კარში დარტყმები5.1+0.44.8(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- ვარდნები15.2−0.415.6(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- მოგერიებები3.0−0.13.2(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- ჩაჭრები8.7−0.49.0(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- თამაშგარეები1.5−0.31.8(145მ, შედარება: 78ათ.მ)
- კუთხურები5.0−0.15.1(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- ბარათები2.2+0.02.2(151მ, შედარება: 83ათ.მ)
- დრიბლინგები6.4−0.97.3(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.8−0.38.1(152მ, შედარება: 85ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 106 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-154
- 4-5-118
- 4-3-312
- 4-1-4-112
- 4-2-2-210
ძირითადი მოთამაშეები 152 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Florian Kastenmeier11,511′128 გამოსვლა · 127 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Matthias Zimmermann8,574′110 გამოსვლა · 98 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Tim Oberdorf7,790′117 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Shinta Appelkamp7,022′115 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 7.14
- Emmanuel Iyoha6,610′98 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Andre Hoffmann6,426′94 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Felix Klaus6,322′99 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 7.07
- Ao Tanaka6,044′81 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Ísak Bergmann Jóhannesson5,411′69 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 7.28
- Dawid Kownacki5,073′64 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Nicolas Gavory4,913′85 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Marcel Sobottka4,645′68 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.85