
Daniel Farke
გერმანია49 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 169 მატჩი
ცნობილია სახელით: D. Farke
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 169 მატჩი · 78–48–43
- მატჩი1692 კლუბი
- record78–48–43მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.6746% მოგება
- გოლები274–1881.62 საკუთარი · 1.11 გაშვებული
Daniel Farke: ბაზაში 169 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში14 აგვ. 2021 და 10 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 78 მოგება, 48 ფრე და მარცხი:43 — სულ 46% —1.67 ქულა მატჩზე, გატანილი:274, გაშვებული: 188.
საუკეთესო პერიოდია ლიდსი: 1.76ქულა მატჩზე, 156 მატჩში, მეტოქე: 0.61, ადგილი: ნორვიჩი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 14 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 7, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —100, სულ 166 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 147 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 147 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
166 სულ 169 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 167 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ლიდსიაქტიური4 ივლ. 2023 – დღემდე 156 მატჩი · 76–46–34 · 1.76 ქულა მატჩზე · 263–159 გოლები (49% მოგებული)
DDLWDLსაუკეთესო 7–0 v კარდიფიყველაზე დაბალი 0–5 at არსენალიმწვრთნელობისას 6 აგვ. 2023 – 10 ოქტ. 2026ნორვიჩი თარიღები შეუმოწმებელია 14 აგვ. 2021 – 6 ნოე. 2021 13 მატჩი · 2–2–9 · 0.61 ქულა მატჩზე · 11–29 გოლები (15% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 169 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.40 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 26/27 | პრემიერ ლიგა | 6 | 2–3–1 | 1.50 | 8–5 |
| Premier League 25/26 | პრემიერ ლიგა | 38 | 11–14–13 | 1.24 | 49–56 |
| Premier League 21/22 | პრემიერ ლიგა | 11 | 1–2–8 | 0.46 | 5–26 |
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 5 | 2–2–1 | 1.60 | 9–5 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 1–2 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 4 | 1–2–1 | 1.25 | 7–5 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 5–6 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–3 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 3–2 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 6–3 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 46 | 29–13–4 | 2.17 | 95–30 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ლიდსი
4 ივლ. 2023 – დღემდე156 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · პრემიერ ლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ნორვიჩი
14 აგვ. 2021 – 6 ნოე. 202113 მატჩი მისი მონაწილეობით · 27 გარეშე
- ქულები მატჩზე−0.02
- მოგების სიხშირე+0.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.18
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.08
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 166 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.3−0.611.0(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
- აუტები20.7−0.020.7(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
- დარტყმები14.7+2.312.5(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
- კარში დარტყმები5.0+0.84.2(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
- ართმევები16.4−0.016.4(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
- მოგერიებები2.2−0.62.8(165მ, შედარება: 143ათ.მ)
- ჩაჭრები8.6−0.18.7(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
- თამაშგარეები2.0+0.21.8(159მ, შედარება: 133ათ.მ)
- კუთხურები5.8+0.75.1(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.32.0(158მ, შედარება: 131ათ.მ)
- დრიბლინგები8.1+1.07.1(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.3−1.37.6(166მ, შედარება: 145ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 152 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-1100
- 4-3-318
- 3-5-215
- 3-4-2-115
- 4-4-24
ძირითადი მოთამაშეები 167 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Joe Rodon11,814′140 გამოსვლა · 132 სასტარტო გამოსვლები 7.03
- Ethan Ampadu11,543′134 გამოსვლა · 128 სასტარტო გამოსვლები 7.22
- Pascal Struijk8,234′103 გამოსვლა · 90 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Illan Meslier8,003′105 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Jayden Bogle7,415′93 გამოსვლა · 84 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Joël Piroe6,853′140 გამოსვლა · 75 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Brenden Aaronson6,687′100 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Daniel James6,176′115 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 7.08
- Ilia Gruev5,519′114 გამოსვლა · 62 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Ao Tanaka5,479′94 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Wilfried Gnonto5,406′129 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Junior Firpo4,977′70 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 7.29