Damien Duff

ირლანდია47 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 12 მატჩი

ცნობილია სახელით: D. Duff

მიმდინარე კლუბი

მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის

ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.

ისტორია 12 მატჩი · 5–3–4

  • მატჩი122 კლუბი
  • record5–3–4მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.5042% მოგება
  • გოლები13–151.08 საკუთარი · 1.25 გაშვებული

Damien Duff: ბაზაში 12 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში11 ივლ. 2024 და 28 აგვ. 2025.

მის გუნდებს აქვთ 5 მოგება, 3 ფრე და მარცხი:4 — სულ 42% —1.50 ქულა მატჩზე, გატანილი:13, გაშვებული: 15.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 3 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 2, მიმდინარე სერია: 2 wins.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —4, სულ 8 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
11 ივლ. 2024 · 2–1 v St Joseph's FC
ყველაზე დიდი გამარჯვება
21 აგვ. 2025 · 3–1 v Linfield FC
ყველაზე დიდი მარცხი
25 ივლ. 2024 · 0–3 at FC Zürich
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 6 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 6.

4 სულ 12 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 2 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 4 spells

  1. Shelbourne თარიღები შეუმოწმებელია 8 ივლ. 2025 – 30 მაი. 2026

    ევროპა ლიგა

    8 მატჩი · 4–1–3 · 1.63 ქულა მატჩზე · 10–10 გოლები (50% მოგებული)

    LLWLWWსაუკეთესო 3–1 v Linfield FCყველაზე დაბალი 0–3 v Qarabağმწვრთნელობისას 9 ივლ. 2025 – 28 აგვ. 2025
  2. Shelbourne თარიღები შეუმოწმებელია 14 თებ. 2025 – 1 ნოე. 2025

    ევროპა ლიგა

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

  3. Shelbourne თარიღები შეუმოწმებელია 10 ივლ. 2024 – 28 მაი. 2025

    კონფერენს ლიგა

    4 მატჩი · 1–2–1 · 1.25 ქულა მატჩზე · 3–5 გოლები (25% მოგებული)

    WDLDსაუკეთესო 2–1 v St Joseph's FCყველაზე დაბალი 0–3 at FC Zürichმწვრთნელობისას 11 ივლ. 2024 – 1 აგვ. 2024
  4. Shelbourne თარიღები შეუმოწმებელია 16 თებ. 2024 – 1 ნოე. 2024

    კონფერენს ლიგა

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

ფორმა ბოლო 12 სულ 12 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 12 მატჩი: 1.50 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 25/26ევროპა ლიგა21–0–11.503–4
UEFA Conference League 25/26კონფერენს ლიგა22–0–03.005–1
UEFA Conference League 24/25კონფერენს ლიგა41–2–11.253–5
UEFA Champions League 25/26ჩემპიონთა ლიგა41–1–21.002–5

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

Shelbourne

8 ივლ. 2025 – 30 მაი. 2026

8 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ევროპა ლიგა

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.638მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—50%8მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.258მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.258მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 4 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები7.0−5.512.5(3მ, შედარება: 1,224მ)
  • აუტები19.0+0.318.7(3მ, შედარება: 1,224მ)
  • დარტყმები4.5−8.713.2(2მ, შედარება: 808მ)
  • კარში დარტყმები1.0−3.74.7(3მ, შედარება: 1,224მ)
  • ართმევები22.5+5.017.5(2მ, შედარება: 784მ)
  • მოგერიებები5.5+2.23.3(2მ, შედარება: 804მ)
  • ჩაჭრები13.5+4.19.4(2მ, შედარება: 784მ)
  • თამაშგარეები1.3−0.41.7(3მ, შედარება: 1,156მ)
  • კუთხურები1.7−3.04.7(3მ, შედარება: 1,224მ)
  • ბარათები0.8−1.52.2(4მ, შედარება: 1,840მ)
  • დრიბლინგები4.5−3.37.8(2მ, შედარება: 784მ)
  • კარიდან დარტყმები11.5+4.47.1(2მ, შედარება: 808მ)

ტაქტიკური სქემები 8 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-3-34
  • 5-3-23
  • 4-4-21

ძირითადი მოთამაშეები 2 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Conor Kearns180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.51
  • Kameron Ledwidge180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.37
  • Paddy Barrett180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.52
  • John O'Sullivan140′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.12
  • Will Jarvis139′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Sam Bone135′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.50
  • Tyreke Wilson135′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.85
  • Evan Caffrey119′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.43
  • Jonathan Lunney108′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.70
  • Matthew Smith104′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.50
  • Ali Coote98′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.56
  • Harry Wood90′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.56