
Cláudio Tencati
ბრაზილია52 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 173 მატჩი
ცნობილია სახელით: C. Tencati
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 173 მატჩი · 63–45–65
- მატჩი1734 კლუბი
- record63–45–65მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3536% მოგება
- გოლები200–2041.16 საკუთარი · 1.18 გაშვებული
Cláudio Tencati: ბაზაში 173 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში14 აპრ. 2022 და 13 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 63 მოგება, 45 ფრე და მარცხი:65 — სულ 36% —1.35 ქულა მატჩზე, გატანილი:200, გაშვებული: 204.
საუკეთესო პერიოდია ბოტაფოგო რჟ: 1.64ქულა მატჩზე, 22 მატჩში, მეტოქე: 1.18, ადგილი: ბოტაფოგო სპ.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 8 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 1 win.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —48, სულ 134 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 27 აპრ. 2024 · 4–0 at ვასკო და გამა
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 15 სექ. 2024 · 0–5 at პალმეირასი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 86 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 60 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 1 მატჩი და მოაკლდა 25.
170 სულ 173 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 171 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
ბოტაფოგო სპაქტიური თარიღები შეუმოწმებელია 21 მარ. 2026 – 14 სექ. 2026 28 მატჩი · 9–6–13 · 1.18 ქულა მატჩზე · 32–35 გოლები (32% მოგებული)
LLLLLWსაუკეთესო 4–0 v ფორტალეზაყველაზე დაბალი 0–3 at ატლეტიკო გოიანიენსემწვრთნელობისას 21 მარ. 2026 – 13 ოქტ. 2026ბოტაფოგო რჟაქტიური24 ნოე. 2025 – დღემდე 22 მატჩი · 10–6–6 · 1.64 ქულა მატჩზე · 32–28 გოლები (45% მოგებული)
DLWLDLსაუკეთესო 3–0 v Independiente Petroleroყველაზე დაბალი 1–6 at სიენსიანომწვრთნელობისას 19 თებ. 2026 – 7 ოქტ. 2026ჟუვენტუდე14 მაი. 2025 – 15 აგვ. 2025 9 მატჩი · 2–1–6 · 0.78 ქულა მატჩზე · 6–16 გოლები (22% მოგებული)
WLLLLWსაუკეთესო 2–0 v სპორტ რესიფიყველაზე დაბალი 0–4 at კრუზეირომწვრთნელობისას 18 მაი. 2025 – 11 აგვ. 2025კრისიუმა7 ოქტ. 2021 – 31 დეკ. 2024 114 მატჩი · 42–32–40 · 1.39 ქულა მატჩზე · 130–125 გოლები (37% მოგებული)
LLDLLLსაუკეთესო 4–0 at ვასკო და გამაყველაზე დაბალი 0–5 at პალმეირასიმწვრთნელობისას 14 აპრ. 2022 – 8 დეკ. 2024
ფორმა ბოლო 40 სულ 173 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.38 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana 2026 | კოპა სუდამერიკანა | 8 | 6–1–1 | 2.38 | 17–11 |
| CONMEBOL Libertadores 2026 | ლიბერტადორესის თასი | 4 | 1–1–2 | 1.00 | 3–3 |
| Brasileirão Betano 2024 | სერია A | 38 | 9–11–18 | 1.00 | 42–61 |
| Brasileiro Série B 2023 | სერია B | 38 | 19–7–12 | 1.68 | 45–33 |
| Brasileiro Série B 2022 | სერია B | 38 | 14–14–10 | 1.47 | 43–31 |
| Brasileiro Serie B 2026 | სერია B | 28 | 9–6–13 | 1.18 | 32–35 |
| Brasileiro Serie A 2026 | სერია A | 10 | 3–4–3 | 1.30 | 12–14 |
| Brasileiro Serie A 2025 | სერია A | 9 | 2–1–6 | 0.78 | 6–16 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ბოტაფოგო სპ
21 მარ. 2026 – 14 სექ. 202628 მატჩი მისი მონაწილეობით · 5 გარეშე
- ქულები მატჩზე−0.82
- მოგების სიხშირე−27.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.06
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.65
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბოტაფოგო რჟ
24 ნოე. 2025 – დღემდე22 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სერია B
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ჟუვენტუდე
14 მაი. 2025 – 15 აგვ. 20259 მატჩი მისი მონაწილეობით · 29 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე−0.19
- მოგების სიხშირე−1.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.33
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.05
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 170 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები13.7−0.213.9(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- აუტები22.2+0.821.4(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- დარტყმები13.9+0.513.3(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.3+0.14.2(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- ვარდნები15.0−0.215.2(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- მოგერიებები3.2+0.13.1(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- ჩაჭრები9.2−0.09.2(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8+0.21.6(157მ, შედარება: 100ათ.მ)
- კუთხურები5.2+0.15.1(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- ბარათები2.5+0.02.5(170მ, შედარება: 116ათ.მ)
- დრიბლინგები7.1+0.17.0(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.5−0.08.6(170მ, შედარება: 117ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 119 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-148
- 4-3-343
- 4-4-216
- 4-1-4-18
- 5-4-14
ძირითადი მოთამაშეები 171 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Gustavo9,890′111 გამოსვლა · 111 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Rodrigo Fagundes9,085′102 გამოსვლა · 101 სასტარტო გამოსვლები 7.03
- Marcelo Hermes8,991′111 გამოსვლა · 101 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Fellipe Mateus7,709′102 გამოსვლა · 87 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Arilson5,423′65 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 6.82
- Claudinho4,998′86 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Hygor3,896′67 გამოსვლა · 45 სასტარტო გამოსვლები 6.68
- Marquinhos Gabriel3,791′80 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Walisson Maia3,597′68 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 6.65
- Barreto3,031′45 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.73
- Cristovam2,980′62 გამოსვლა · 31 სასტარტო გამოსვლები 6.60
- Rômulo2,868′59 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.83