
Christophe Pélissier
საფრანგეთი61 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 219 მატჩი
ცნობილია სახელით: C. Pélissier
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 219 მატჩი · 68–62–89
- მატჩი2192 კლუბი
- record68–62–89მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.2231% მოგება
- გოლები277–3121.26 საკუთარი · 1.42 გაშვებული
Christophe Pélissier: ბაზაში 219 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში23 აგვ. 2020 და 17 მაი. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 68 მოგება, 62 ფრე და მარცხი:89 — სულ 31% —1.22 ქულა მატჩზე, გატანილი:277, გაშვებული: 312.
საუკეთესო პერიოდია ოსერი: 1.32ქულა მატჩზე, 140 მატჩში, მეტოქე: 1.02, ადგილი: ლორიენი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 17 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 3 wins.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —50, სულ 207 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 23 აგვ. 2020 · 3–1 v სტრასბურგი
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 8 აპრ. 2022 · 6–2 v სტ. ეტიენი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 99 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 99 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
207 სულ 219 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 207 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ოსერი26 ოქტ. 2022 – 30 ივნ. 2026 140 მატჩი · 48–41–51 · 1.32 ქულა მატჩზე · 190–178 გოლები (34% მოგებული)
DDLWWWსაუკეთესო 4–0 at Chamois Niortaisყველაზე დაბალი 0–5 at პსჟმწვრთნელობისას 30 ოქტ. 2022 – 17 მაი. 2026ლორიენი29 მაი. 2019 – 26 ივნ. 2022 79 მატჩი · 20–21–38 · 1.02 ქულა მატჩზე · 87–134 გოლები (25% მოგებული)
WLLLDDსაუკეთესო 6–2 v სტ. ეტიენიყველაზე დაბალი 0–5 at რენიმწვრთნელობისას 23 აგვ. 2020 – 21 მაი. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 219 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 0.95 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 23/24 | ლიგა 2 | 38 | 21–11–6 | 1.95 | 72–36 |
| Ligue 1 25/26 | ლიგა 1 | 34 | 8–10–16 | 1.00 | 34–44 |
| Ligue 1 24/25 | ლიგა 1 | 34 | 11–9–14 | 1.24 | 48–51 |
| Ligue 1 22/23 | ლიგა 1 | 26 | 6–8–12 | 1.00 | 23–38 |
| Ligue 1 21/22 | ლიგა 1 | 38 | 8–12–18 | 0.95 | 35–63 |
| Ligue 1 20/21 | ლიგა 1 | 38 | 11–9–18 | 1.10 | 50–68 |
| Coupe de France 25/26 | Coupe de France | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| Coupe de France 24/25 | Coupe de France | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| Coupe de France 23/24 | Coupe de France | 3 | 1–2–0 | 1.67 | 4–1 |
| Coupe de France 22/23 | Coupe de France | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 8–5 |
| Coupe de France 21/22 | Coupe de France | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| Coupe de France 20/21 | Coupe de France | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ოსერი
26 ოქტ. 2022 – 30 ივნ. 2026140 მატჩი მისი მონაწილეობით · 12 გარეშე · ლიგა 1
- ქულები მატჩზე+0.57
- მოგების სიხშირე+17.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.36
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.81
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ლორიენი
29 მაი. 2019 – 26 ივნ. 202279 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 1
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 207 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.3−0.112.4(206მ, შედარება: 147ათ.მ)
- აუტები19.9+0.319.7(207მ, შედარება: 148ათ.მ)
- დარტყმები12.0−0.112.0(207მ, შედარება: 148ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.0−0.34.3(207მ, შედარება: 148ათ.მ)
- ვარდნები18.2+1.217.1(207მ, შედარება: 148ათ.მ)
- მოგერიებები3.0+0.12.9(204მ, შედარება: 144ათ.მ)
- ჩაჭრები11.3+1.010.3(207მ, შედარება: 148ათ.მ)
- თამაშგარეები1.4−0.41.7(192მ, შედარება: 128ათ.მ)
- კუთხურები4.7−0.14.7(207მ, შედარება: 148ათ.მ)
- ბარათები1.8−0.11.9(196მ, შედარება: 136ათ.მ)
- დრიბლინგები8.5−0.28.6(207მ, შედარება: 148ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.5+0.17.3(207მ, შედარება: 148ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 162 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-150
- 5-4-141
- 4-3-328
- 3-4-2-125
- 5-3-218
ძირითადი მოთამაშეები 207 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Donovan Léon8,854′123 გამოსვლა · 100 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Gideon Mensah8,620′110 გამოსვლა · 98 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Lassine Sinayoko8,098′126 გამოსვლა · 91 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Jubal7,568′89 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 7.14
- Elisha Owusu7,232′90 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 6.76
- Gaëtan Perrin6,740′97 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Laurent Abergel5,839′71 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Clement Akpa5,813′98 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Rayan Raveloson5,537′75 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Julien Laporte5,462′66 გამოსვლა · 62 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Vincent Le Goff5,277′62 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.68
- Terem Moffi4,760′68 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.78