
Chris Wilder
გაერთიანებული სამეფო59 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 189 მატჩი
ცნობილია სახელით: C. Wilder
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 189 მატჩი · 77–37–75
- მატჩი1894 კლუბი
- record77–37–75მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4241% მოგება
- გოლები263–2541.39 საკუთარი · 1.34 გაშვებული
Chris Wilder: ბაზაში 189 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში20 ნოე. 2021 და 14 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 77 მოგება, 37 ფრე და მარცხი:75 — სულ 41% —1.42 ქულა მატჩზე, გატანილი:263, გაშვებული: 254.
საუკეთესო პერიოდია შეფილდ იუნ.: 1.47ქულა მატჩზე, 78 მატჩში, მეტოქე: 1.09, ადგილი: უოტფორდი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 11 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —54, სულ 162 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 172 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 172 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
188 სულ 189 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 188 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
შეფილდ იუნ.აქტიური15 სექ. 2025 – დღემდე 55 მატჩი · 23–9–23 · 1.42 ქულა მატჩზე · 87–74 გოლები (42% მოგებული)
WLLLWLსაუკეთესო 4–0 v სტოკიყველაზე დაბალი 0–2 at ვესტ ბრომვიჩიმწვრთნელობისას 20 სექ. 2025 – 14 ოქტ. 2026შეფილდ იუნ.5 დეკ. 2023 – 30 ივნ. 2025 78 მატჩი · 34–13–31 · 1.47 ქულა მატჩზე · 104–112 გოლები (44% მოგებული)
LWDWWLსაუკეთესო 4–0 at ჯილინგემიყველაზე დაბალი 0–6 v არსენალიმწვრთნელობისას 6 დეკ. 2023 – 24 მაი. 2025უოტფორდი7 მარ. 2023 – 9 მაი. 2023 11 მატჩი · 3–3–5 · 1.09 ქულა მატჩზე · 15–15 გოლები (27% მოგებული)
DWLLDWსაუკეთესო 3–0 v ბირმინგემიყველაზე დაბალი 0–2 at ლუტონიმწვრთნელობისას 11 მარ. 2023 – 8 მაი. 2023მიდლსბრო7 ნოე. 2021 – 2 ოქტ. 2022 45 მატჩი · 17–12–16 · 1.40 ქულა მატჩზე · 57–53 გოლები (38% მოგებული)
WLWLDLსაუკეთესო 4–0 at პიტერბოროყველაზე დაბალი 1–4 at შეფილდ იუნ.მწვრთნელობისას 20 ნოე. 2021 – 1 ოქტ. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 189 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.38 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 23/24 | პრემიერ ლიგა | 24 | 2–5–17 | 0.46 | 24–65 |
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 3–4 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 6–5 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 4 | 1–2–1 | 1.25 | 4–5 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 5–2 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 4–3 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| Championship 26/27 | ჩემპიონშიპი | 10 | 3–3–4 | 1.20 | 14–14 |
| Championship 25/26 | ჩემპიონშიპი | 41 | 18–6–17 | 1.46 | 65–54 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 49 | 30–8–11 | 2.00 | 70–38 |
| Championship 22/23 | ჩემპიონშიპი | 22 | 5–7–10 | 1.00 | 28–31 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
შეფილდ იუნ.
15 სექ. 2025 – დღემდე55 მატჩი მისი მონაწილეობით · 5 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+1.42
- მოგების სიხშირე+41.8 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+1.38
- გაშვებული გოლები მატჩზე−1.05
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
შეფილდ იუნ.
5 დეკ. 2023 – 30 ივნ. 202578 მატჩი მისი მონაწილეობით · 14 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+1.12
- მოგების სიხშირე+36.4 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.54
- გაშვებული გოლები მატჩზე−1.35
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
უოტფორდი
7 მარ. 2023 – 9 მაი. 202311 მატჩი მისი მონაწილეობით · 35 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე−0.37
- მოგების სიხშირე−9.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.19
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.27
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 188 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.6−0.411.0(187მ, შედარება: 176ათ.მ)
- აუტები21.8−0.121.8(187მ, შედარება: 176ათ.მ)
- დარტყმები12.2−0.112.3(188მ, შედარება: 177ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.1−0.04.1(187მ, შედარება: 176ათ.მ)
- ართმევები16.2+0.216.0(187მ, შედარება: 177ათ.მ)
- მოგერიებები2.8+0.02.8(187მ, შედარება: 175ათ.მ)
- ჩაჭრები9.0+0.38.8(186მ, შედარება: 176ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8−0.11.9(181მ, შედარება: 165ათ.მ)
- კუთხურები5.5+0.45.1(188მ, შედარება: 177ათ.მ)
- ბარათები2.0+0.02.0(182მ, შედარება: 168ათ.მ)
- დრიბლინგები7.2+0.36.8(186მ, შედარება: 176ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.3−0.47.7(187მ, შედარება: 176ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 141 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-154
- 3-5-243
- 4-4-228
- 3-4-2-18
- 4-4-1-18
ძირითადი მოთამაშეები 188 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Michael Cooper7,785′89 გამოსვლა · 87 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Gustavo Hamer7,615′106 გამოსვლა · 86 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Sydie Peck7,211′101 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Callum O'Hare6,651′96 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Harrison Burrows6,603′99 გამოსვლა · 71 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Anel Ahmedhodžić5,379′65 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Jack Robinson4,907′67 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Vinícius Souza4,781′66 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Andre Brooks4,457′108 გამოსვლა · 50 სასტარტო გამოსვლები 6.72
- Japhet Tanganga4,457′50 გამოსვლა · 50 სასტარტო გამოსვლები 7.09
- Femi Seriki3,921′79 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Tyrese Campbell3,803′86 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 6.79