Brian Priske Pedersen

დანია49 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 225 მატჩი

ცნობილია სახელით: B. Priske Pedersen

მიმდინარე კლუბი

სპარტა პრაღა

ისტორია 225 მატჩი · 129–45–51

  • მატჩი2254 კლუბი
  • record129–45–51მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.9257% მოგება
  • გოლები430–2671.91 საკუთარი · 1.19 გაშვებული

Brian Priske Pedersen: ბაზაში 225 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში25 ივლ. 2021 და 18 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 129 მოგება, 45 ფრე და მარცხი:51 — სულ 57% —1.92 ქულა მატჩზე, გატანილი:430, გაშვებული: 267.

საუკეთესო პერიოდია სპარტა პრაღა: 2.14ქულა მატჩზე, 86 მატჩში, მეტოქე: 1.53, ადგილი: ანტვერპენი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 21 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 9, მიმდინარე სერია: 2 draws.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-3 —62, სულ 219 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
25 ივლ. 2021 · 2–3 at მეხელენი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
17 სექ. 2023 · 5–0 v სლოვაცკო
ყველაზე დიდი მარცხი
14 მარ. 2024 · 1–6 at ლივერპული
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 57 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 54 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

216 სულ 225 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 213 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 4 spells

  1. სპარტა პრაღააქტიური1 ივლ. 2025 – დღემდე

    63 მატჩი · 38–10–15 · 1.97 ქულა მატჩზე · 117–66 გოლები (60% მოგებული)

    WWWWDDსაუკეთესო 4–0 v FK Aktobeყველაზე დაბალი 0–4 v ალკმაარიმწვრთნელობისას 19 ივლ. 2025 – 18 ოქტ. 2026
  2. ფეინოორდი1 ივლ. 2024 – 9 თებ. 2025

    ერედივიზიონი

    29 მატჩი · 15–7–7 · 1.79 ქულა მატჩზე · 64–47 გოლები (52% მოგებული)

    LDWLLWსაუკეთესო 5–1 at ზვოლეყველაზე დაბალი 1–6 at ლილიმწვრთნელობისას 10 აგვ. 2024 – 8 თებ. 2025
  3. სპარტა პრაღა1 ივლ. 2022 – 30 ივნ. 2024

    ევროპა ლიგა

    86 მატჩი · 55–19–12 · 2.14 ქულა მატჩზე · 182–92 გოლები (64% მოგებული)

    WWDWWDსაუკეთესო 5–0 v სლოვაცკოყველაზე დაბალი 1–6 at ლივერპულიმწვრთნელობისას 21 ივლ. 2022 – 26 მაი. 2024
  4. ანტვერპენი თარიღები შეუმოწმებელია 25 ივლ. 2021 – 15 მაი. 2022

    47 მატჩი · 21–9–17 · 1.53 ქულა მატჩზე · 67–62 გოლები (45% მოგებული)

    DLDLLLსაუკეთესო 5–2 at სტანდარდიყველაზე დაბალი 0–4 v ანდერლეხტიმწვრთნელობისას 25 ივლ. 2021 – 15 მაი. 2022

ფორმა ბოლო 40 სულ 225 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.95 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 26/27ევროპა ლიგა21–1–02.005–2
UEFA Europa League 23/24ევროპა ლიგა125–1–61.3322–26
UEFA Europa League 21/22ევროპა ლიგა82–2–41.0010–14
UEFA Europa Conference League 22/23კონფერენს ლიგა20–1–10.501–2
UEFA Conference League 25/26კონფერენს ლიგა148–1–51.7924–14
UEFA Champions League 26/27ჩემპიონთა ლიგა21–0–11.502–4
UEFA Champions League 24/25ჩემპიონთა ლიგა84–1–31.6318–21
UEFA Champions League 23/24ჩემპიონთა ლიგა20–2–01.001–1
First Division A 21/22იუპილერ ლიგა3919–7–131.6457–48
Eredivisie 24/25ერედივიზიონი2111–6–41.8646–26
Chance Liga 25/261. ლიგა3422–7–52.1566–34
Chance Liga 23/241. ლიგა3527–6–22.4982–30

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

სპარტა პრაღა

1 ივლ. 2025 – დღემდე

63 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.9763მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—60%63მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.8663მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.0563მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ფეინოორდი

1 ივლ. 2024 – 9 თებ. 2025

29 მატჩი მისი მონაწილეობით · 17 გარეშე · ერედივიზიონი

  • ქულები მატჩზე−0.151.7929მ1.9417მ
  • მოგების სიხშირე−7.1 პპ52%29მ59%17მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.272.2129მ1.9417მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.621.6229მ1.0017მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

სპარტა პრაღა

1 ივლ. 2022 – 30 ივნ. 2024

86 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ევროპა ლიგა

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—2.1486მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—64%86მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—2.1286მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.0786მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 216 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები10.9−1.212.1(216მ, შედარება: 114ათ.მ)
  • აუტები21.8−0.622.4(216მ, შედარება: 114ათ.მ)
  • დარტყმები14.7+1.812.9(216მ, შედარება: 114ათ.მ)
  • კარში დარტყმები5.4+1.04.5(216მ, შედარება: 114ათ.მ)
  • ვარდნები13.2−1.414.6(213მ, შედარება: 111ათ.მ)
  • მოგერიებები2.7−0.33.1(215მ, შედარება: 113ათ.მ)
  • ჩაჭრები8.8−0.49.1(213მ, შედარება: 111ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.6−0.11.7(208მ, შედარება: 102ათ.მ)
  • კუთხურები6.1+1.05.1(216მ, შედარება: 114ათ.მ)
  • ბარათები2.1+0.02.1(211მ, შედარება: 109ათ.მ)
  • დრიბლინგები6.5+0.75.8(213მ, შედარება: 111ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.3−1.28.5(216მ, შედარება: 114ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 178 მატჩი შემადგენლობით

  • 3-4-362
  • 4-2-3-148
  • 4-3-333
  • 3-4-2-120
  • 4-3-1-215

ძირითადი მოთამაშეები 213 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Asger Sørensen8,050′106 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 6.98
  • Jan Kuchta7,691′118 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.98
  • Jaroslav Zelený7,484′128 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 6.90
  • Kaan Kairinen7,045′100 გამოსვლა · 82 სასტარტო გამოსვლები 7.12
  • Peter Vindahl6,529′74 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 6.98
  • Lukáš Haraslín6,138′101 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 7.21
  • Lukáš Sadílek5,579′100 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 6.94
  • Matěj Ryneš5,202′88 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.91
  • Filip Panák4,999′112 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 7.05
  • Martin Vitík4,807′72 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Veljko Birmančević4,775′68 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 7.41
  • Ladislav Krejčí4,704′57 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 7.33