Ben Garner
46 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 10 მატჩი
ცნობილია სახელით: B. Garner
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 10 მატჩი · 4–5–1
- მატჩი103 კლუბი
- record4–5–1მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.7040% მოგება
- გოლები17–121.70 საკუთარი · 1.20 გაშვებული
Ben Garner: ბაზაში 10 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში10 აგვ. 2021 და 9 აგვ. 2023.
მის გუნდებს აქვთ 4 მოგება, 5 ფრე და მარცხი:1 — სულ 40% —1.70 ქულა მატჩზე, გატანილი:17, გაშვებული: 12.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 6 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 2, მიმდინარე სერია: 3 draws.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —2, სულ 9 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 5 ნოე. 2022 · 4–1 v Coalville Town
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 7 იან. 2022 · 1–4 v მანჩესტერ სიტი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
10 სულ 10 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 7 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
კოლჩესტერი6 მარ. 2023 – 22 ოქტ. 2023 1 მატჩი · 0–1–0 · 1.00 ქულა მატჩზე · 2–2 გოლები (0% მოგებული)
კოლჩესტერი2 მარ. 2023 – 5 მარ. 2023 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
ჩარლტონი8 ივნ. 2022 – 5 დეკ. 2022 5 მატჩი · 2–3–0 · 1.80 ქულა მატჩზე · 9–5 გოლები (40% მოგებული)
DWWDDსაუკეთესო 4–1 v Coalville Townყველაზე დაბალი 1–1 v ქპრმწვრთნელობისას 9 აგვ. 2022 – 26 ნოე. 2022სუინდონი21 ივლ. 2021 – 30 ივნ. 2022 4 მატჩი · 2–1–1 · 1.75 ქულა მატჩზე · 6–5 გოლები (50% მოგებული)
DWWLსაუკეთესო 3–0 at ქრიუყველაზე დაბალი 1–4 v მანჩესტერ სიტიმწვრთნელობისას 10 აგვ. 2021 – 7 იან. 2022
ფორმა ბოლო 10 სულ 10 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 10 მატჩი: 1.70 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 6–3 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 6–5 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 2–2 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 3 | 1–2–0 | 1.67 | 3–2 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 0–0 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ჩარლტონი
8 ივნ. 2022 – 5 დეკ. 20225 მატჩი მისი მონაწილეობით · 3 გარეშე · ჩემპიონშიპი
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+1.47
- მოგების სიხშირე+40.0 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+1.47
- გაშვებული გოლები მატჩზე−1.00
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 10 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.7+1.410.3(7მ, შედარება: 1,280მ)
- აუტები19.7−3.923.6(7მ, შედარება: 1,280მ)
- დარტყმები9.0−1.810.8(10მ, შედარება: 2,102მ)
- კარში დარტყმები3.1−0.83.9(10მ, შედარება: 2,102მ)
- ვარდნები15.1−0.615.8(7მ, შედარება: 1,210მ)
- მოგერიებები3.4+0.62.8(7მ, შედარება: 1,274მ)
- ჩაჭრები5.9−3.79.5(7მ, შედარება: 1,210მ)
- თამაშგარეები1.2−0.71.9(6მ, შედარება: 1,048მ)
- კუთხურები3.2−1.44.6(10მ, შედარება: 2,230მ)
- ბარათები1.3−0.31.6(9მ, შედარება: 1,838მ)
- დრიბლინგები8.7+1.67.1(7მ, შედარება: 1,210მ)
- კარიდან დარტყმები9.1+0.98.2(7მ, შედარება: 1,280მ)
ტაქტიკური სქემები 7 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-12
- 4-3-32
- 5-3-21
- 3-5-1-11
- 3-1-4-21
ძირითადი მოთამაშეები 7 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Jack Payne406′5 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Joe Wollacott360′5 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 7.46
- Samuel Lavelle360′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.78
- Sean Clare236′4 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Albie Morgan228′4 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.74
- Ellis Iandolo225′3 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- George Dobson197′4 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Jake Forster-Caskey194′4 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Lewis Ward180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Miles Leaburn180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.78
- Harry McKirdy177′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.67
- Louis Reed177′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.81