
Antonio Conte
იტალია57 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 161 მატჩი
ცნობილია სახელით: A. Conte
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 161 მატჩი · 88–33–40
- მატჩი1612 კლუბი
- record88–33–40მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.8455% მოგება
- გოლები265–1691.65 საკუთარი · 1.05 გაშვებული
Antonio Conte: ბაზაში 161 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში4 ნოე. 2021 და 24 მაი. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 88 მოგება, 33 ფრე და მარცხი:40 — სულ 55% —1.84 ქულა მატჩზე, გატანილი:265, გაშვებული: 169.
საუკეთესო პერიოდია ნაპოლი: 1.95ქულა მატჩზე, 87 მატჩში, მეტოქე: 1.72, ადგილი: ტოტენჰემი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 13 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 7, მიმდინარე სერია: 2 wins.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —76, სულ 153 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 141 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 134 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 7.
158 სულ 161 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 158 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
ნაპოლი1 ივლ. 2024 – 2 ივლ. 2026 87 მატჩი · 50–20–17 · 1.95 ქულა მატჩზე · 134–82 გოლები (57% მოგებული)
ნაპოლი5 ივნ. 2024 – 30 ივნ. 2024 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
ტოტენჰემი2 ნოე. 2021 – 25 მარ. 2023 74 მატჩი · 38–13–23 · 1.72 ქულა მატჩზე · 131–87 გოლები (51% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 161 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.75 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League 21/22 | კონფერენს ლიგა | 3 | 1–0–2 | 1.00 | 4–7 |
| UEFA Champions League 25/26 | ჩემპიონთა ლიგა | 8 | 2–2–4 | 1.00 | 9–15 |
| UEFA Champions League 22/23 | ჩემპიონთა ლიგა | 8 | 3–3–2 | 1.50 | 8–7 |
| Supercoppa 2025 | Supercoppa Italiana | 2 | 2–0–0 | 3.00 | 4–0 |
| Serie A 25/26 | სერია A | 36 | 22–6–8 | 2.00 | 57–36 |
| Serie A 24/25 | სერია A | 36 | 23–9–4 | 2.17 | 56–26 |
| Premier League 22/23 | პრემიერ ლიგა | 25 | 12–4–9 | 1.60 | 47–40 |
| Premier League 21/22 | პრემიერ ლიგა | 28 | 17–5–6 | 2.00 | 60–24 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 4–1 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 3 | 2–1–0 | 2.33 | 6–2 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 3 | 1–0–2 | 1.00 | 2–4 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ნაპოლი
1 ივლ. 2024 – 2 ივლ. 202687 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სერია A
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ტოტენჰემი
2 ნოე. 2021 – 25 მარ. 202374 მატჩი მისი მონაწილეობით · 27 გარეშე · AFC Champions League Two
- ქულები მატჩზე+0.35
- მოგების სიხშირე+10.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.29
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.52
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 158 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.1−0.511.6(157მ, შედარება: 103ათ.მ)
- აუტები18.5−0.418.8(158მ, შედარება: 104ათ.მ)
- დარტყმები13.5+1.112.4(158მ, შედარება: 104ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.7+0.54.2(158მ, შედარება: 104ათ.მ)
- ართმევები14.1−1.815.8(158მ, შედარება: 104ათ.მ)
- მოგერიებები2.4−0.52.9(157მ, შედარება: 103ათ.მ)
- ჩაჭრები7.8−0.78.5(158მ, შედარება: 103ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7−0.01.7(148მ, შედარება: 92ათ.მ)
- კუთხურები5.4+0.74.7(158მ, შედარება: 105ათ.მ)
- ბარათები1.6−0.31.9(150მ, შედარება: 96ათ.მ)
- დრიბლინგები7.3−0.07.3(158მ, შედარება: 103ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.8−0.67.4(158მ, შედარება: 103ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 144 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-2-176
- 4-3-326
- 3-4-322
- 3-5-210
- 4-1-4-110
ძირითადი მოთამაშეები 158 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Harry Kane6,305′73 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 7.35
- Scott McTominay6,153′74 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 7.08
- Giovanni Di Lorenzo5,917′71 გამოსვლა · 67 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Pierre-Emile Højbjerg5,783′70 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Stanislav Lobotka5,565′72 გამოსვლა · 66 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Son Heung-min5,438′66 გამოსვლა · 63 სასტარტო გამოსვლები 7.37
- Eric Dier5,389′64 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Hugo Lloris5,340′65 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Matteo Politano5,336′78 გამოსვლა · 63 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Amir Rrahmani5,319′66 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 7.26
- Ben Davies5,248′70 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Alessandro Buongiorno5,043′69 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.83