
Andrea Sottil
იტალია52 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 168 მატჩი
ცნობილია სახელით: A. Sottil
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 168 მატჩი · 61–50–57
- მატჩი1684 კლუბი
- record61–50–57მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3936% მოგება
- გოლები207–1961.23 საკუთარი · 1.17 გაშვებული
Andrea Sottil: ბაზაში 168 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში27 დეკ. 2020 და 12 მაი. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 61 მოგება, 50 ფრე და მარცხი:57 — სულ 36% —1.39 ქულა მატჩზე, გატანილი:207, გაშვებული: 196.
საუკეთესო პერიოდია ასკოლი: 1.61ქულა მატჩზე, 64 მატჩში, მეტოქე: 1.16, ადგილი: უდინეზე.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 9 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 6, მიმდინარე სერია: 2 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-5-2 —70, სულ 157 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 86 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 86 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
168 სულ 168 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 168 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
მოდენა16 ივნ. 2025 – 12 ივნ. 2026 40 მატჩი · 15–10–15 · 1.38 ქულა მატჩზე · 49–38 გოლები (38% მოგებული)
სამპდორია30 აგვ. 2024 – 10 დეკ. 2024 14 მატჩი · 4–5–5 · 1.21 ქულა მატჩზე · 18–22 გოლები (29% მოგებული)
უდინეზე7 ივნ. 2022 – 24 ოქტ. 2023 50 მატჩი · 13–19–18 · 1.16 ქულა მატჩზე · 60–66 გოლები (26% მოგებული)
ასკოლი23 დეკ. 2020 – 30 ივნ. 2022 64 მატჩი · 29–16–19 · 1.61 ქულა მატჩზე · 80–70 გოლები (45% მოგებული)
WWDWWLსაუკეთესო 4–1 v Ternanaყველაზე დაბალი 0–3 at ChievoVeronaმწვრთნელობისას 27 დეკ. 2020 – 13 მაი. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 168 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.38 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Serie B 25/26 | სერია B | 39 | 15–10–14 | 1.41 | 49–37 |
| Serie B 24/25 | სერია B | 13 | 4–4–5 | 1.23 | 17–21 |
| Serie B 21/22 | სერია B | 39 | 19–8–12 | 1.67 | 52–43 |
| Serie B 20/21 | სერია B | 24 | 10–8–6 | 1.58 | 27–24 |
| Serie A 23/24 | სერია A | 9 | 0–6–3 | 0.67 | 5–13 |
| Serie A 22/23 | სერია A | 38 | 11–13–14 | 1.21 | 47–48 |
| Coppa Italia 25/26 | კოპა იტალია | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| Coppa Italia 24/25 | კოპა იტალია | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
| Coppa Italia 23/24 | კოპა იტალია | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 4–1 |
| Coppa Italia 22/23 | კოპა იტალია | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 4–4 |
| Coppa Italia 21/22 | კოპა იტალია | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–3 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
მოდენა
16 ივნ. 2025 – 12 ივნ. 202640 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სერია B
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
სამპდორია
30 აგვ. 2024 – 10 დეკ. 202414 მატჩი მისი მონაწილეობით · 28 გარეშე · სერია B
- ქულები მატჩზე+0.18
- მოგების სიხშირე+10.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.40
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.39
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
უდინეზე
7 ივნ. 2022 – 24 ოქტ. 202350 მატჩი მისი მონაწილეობით · 30 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე+0.09
- მოგების სიხშირე+6.0 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.10
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.05
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 168 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები14.8+0.414.3(167მ, შედარება: 124ათ.მ)
- აუტები20.7−0.521.1(168მ, შედარება: 125ათ.მ)
- დარტყმები13.9+1.012.9(168მ, შედარება: 125ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.5+0.34.2(168მ, შედარება: 125ათ.მ)
- ვარდნები16.0+1.015.0(168მ, შედარება: 125ათ.მ)
- მოგერიებები2.8−0.12.9(167მ, შედარება: 124ათ.მ)
- ჩაჭრები9.2+0.29.0(168მ, შედარება: 125ათ.მ)
- თამაშგარეები1.6−0.21.8(165მ, შედარება: 118ათ.მ)
- კუთხურები4.8−0.04.8(168მ, შედარება: 125ათ.მ)
- ბარათები2.4+0.02.4(167მ, შედარება: 123ათ.მ)
- დრიბლინგები7.6+0.76.9(168მ, შედარება: 125ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.0−0.18.1(168მ, შედარება: 125ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 153 მატჩი შემადგენლობით
- 3-5-270
- 4-3-1-257
- 3-5-1-118
- 4-2-3-17
- 4-3-2-11
ძირითადი მოთამაშეები 168 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Nicola Leali5,490′64 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Marco Silvestri5,130′62 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Walace4,027′48 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Dario Šarić3,910′55 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.69
- Federico Dionisi3,832′53 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Nehuén Pérez3,822′45 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Marcel Büchel3,769′55 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Jaka Bijol3,705′47 გამოსვლა · 43 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Soufiane Bidaoui3,329′57 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.78
- Simone Santoro3,241′38 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 7.12
- Roberto Pereyra3,197′44 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Daniel Tonoli3,147′37 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 7.15