Almog Cohen

1 კლუბი ჩაწერილია 4 მატჩი

ცნობილია სახელით: A. Cohen

მიმდინარე კლუბი

Beitar Jerusalem

ისტორია 4 მატჩი · 2–0–2

  • მატჩი41 კლუბი
  • record2–0–2მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.5050% მოგება
  • გოლები6–61.50 საკუთარი · 1.50 გაშვებული

Almog Cohen: ბაზაში 4 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში23 ივლ. 2026 და 13 აგვ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 2 მოგება, 0 ფრე და მარცხი:2 — სულ 50% —1.50 ქულა მატჩზე, გატანილი:6, გაშვებული: 6.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 1 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 1, მიმდინარე სერია: 1 win.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —4, სულ 4 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
23 ივლ. 2026 · 1–0 at AEK Larnaca
ყველაზე დიდი გამარჯვება
13 აგვ. 2026 · 2–1 at ავსტრია ვენა
ყველაზე დიდი მარცხი
6 აგვ. 2026 · 1–2 v ავსტრია ვენა
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

2 სულ 4 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 2 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 1 spell

  1. Beitar Jerusalemაქტიური1 ივლ. 2026 – დღემდე

    კონფერენს ლიგა

    4 მატჩი · 2–0–2 · 1.50 ქულა მატჩზე · 6–6 გოლები (50% მოგებული)

    WLLWსაუკეთესო 2–1 at ავსტრია ვენაყველაზე დაბალი 1–2 v ავსტრია ვენამწვრთნელობისას 23 ივლ. 2026 – 13 აგვ. 2026

ფორმა ბოლო 4 სულ 4 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 4 მატჩი: 1.50 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Conference League 26/27კონფერენს ლიგა42–0–21.506–6

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 2 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები20.0+7.312.7(2მ, შედარება: 588მ)
  • აუტები27.5+8.818.7(2მ, შედარება: 592მ)
  • დარტყმები17.0+2.614.4(2მ, შედარება: 396მ)
  • კარში დარტყმები6.5+1.74.8(2მ, შედარება: 588მ)
  • ვარდნები21.0+5.215.8(2მ, შედარება: 396მ)
  • მოგერიებები3.0−0.43.4(2მ, შედარება: 392მ)
  • ჩაჭრები14.0+4.89.2(2მ, შედარება: 396მ)
  • თამაშგარეები3.0+1.41.6(2მ, შედარება: 552მ)
  • კუთხურები6.5+1.74.8(2მ, შედარება: 592მ)
  • ბარათები4.0+2.02.0(2მ, შედარება: 568მ)
  • დრიბლინგები12.5+5.47.1(2მ, შედარება: 396მ)
  • კარიდან დარტყმები6.5−0.46.9(2მ, შედარება: 592მ)

ტაქტიკური სქემები 4 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-3-34

ძირითადი მოთამაშეები 2 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Boris Enow210′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.10
  • Brayan Carabalí210′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.67
  • Miguel Silva210′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.56
  • Nana Antwi210′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.54
  • Daniel Worko187′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.44
  • Yarden Shua185′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Omer Atzili170′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Noam Muche156′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.63
  • Luka Gadrani109′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.08
  • Johnbosco Samuel Kalu91′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.63
  • Yarden Cohen90′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.36
  • Timothy Muzie87′2 გამოსვლა · 0 სასტარტო გამოსვლები 5.95